„Mnoho lidí vnímá singl ženu jako něco politováníhodného. Věřte mi, moje potřeba o tom občas napsat, nevychází z mého pocitu přesvědčovat tyto lidi o opaku. Ale soucítím s ženami, které to rozčiluje. Jsem na jejich straně," začala své filozofické okénko zpěvačka. 

Je to už více jak rok od rozchodu slovenské divy s rapperem Rytmusem (42). Za tu dobu se Patrik Vrbovský stihl zamilovat do slovenské moderátorky Jasminy Alagičové (29) a zasnoubit se s ní. Dokonce spolu čekají své první miminko. Dara je ovšem od rozchodu stále bez chlapa. 

Zpěvačka tak cítila potřebu se ke své situaci vyjádřit na sociální síti, protože to je jedna z nejčastějších otázek na její adresu. „My ženy, které jsme oficiálně singl, netvrdíme, že nás muži nečiní šťastnými. Potřebujeme je. A oni nás. Stejně jako milion jiných věcí ke štěstí. Ale jen s některými chceme to naše štěstí sdílet každý den," naznačila zpěvačka, že na svého „vyvoleného" ještě stále čeká. 

„Odchodem a příchodem muže štěstí nikam neodchází. Jeho nositelem jsme vždy jen my. A jestli je to jinak, tak je problém jinde. Určitě ne ve vašem partnerovi, respektive v tom, jestli ho máte, nebo ne. Tím jsem si jistá," uzavřela Dara. 

Příspěvkem o chlapech potěšila také své fanynky, které ji za její slova vyzdvihují do nebe a doporučují, že by měla napsat knihu. „Chtělo by to napsat knihu, Dari. Ty tvoje kučeravé myšlenky, úvahy a moudra se dobře čtou, protože máš ten správný cit a dar řeči, je to vždy velmi příjemné a zajímavé čtení," vychvalovala zpěvačku její fanynka. 

Většina dalších žen si spíš pochvaluje její slova o tom, že na tom být singl není nic špatného. „Jsem singl a miluji to. Muž je pro mě jako třešnička na dortu," píše další fanynka. „Přesně to jsem dnes potřebovala," těší se z Dařiných slov jiná slečna.

VIDEO: Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný? 

Video
délka: 03:30

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
50 fotografií