„Občas je to všechno okolo tak krásné, že potřebuji zastavit, vystoupit z auta a jen tak stát,“ napsala k fotografii na instagramu Dara. V jednoduchém zeleném tričku se Daře ale dost okatě rýsovaly bradavky, čehož si samozřejmě všimli i fanoušci a snímek vtipně komentovali. 

„Alespoň jsi nestála sama,“ píše jeden z fanoušků. „Pěkně stojí v pozoru,“ vtipkuje další. Jeden z komentářů ale zpěvačku zaujal. „Ano, máš silikony, víme, už si klidně dej podprdu,“ napsal pod fotografii jistý Miloš. 

Slovenská diva neváhala a přispěchala s trefnou odpovědí. „No pěkně, Milošku, styl debaty bych tipovala na patnáctiletého puberťáka a ne dospělého muže, hrdého tatínka tak krásného miminka. Nevím, co tě žere, ale hlavně co ti je do mých bradavek?! Budu si nosit a nenosit podprdu, kdy JÁ budu chtít. Ne ty. Vynechat moje bradavky z tvého zorného úhlu a řeš ty, co máš doma. To bude nejlepší,“ nedržela se zpátky Rolins. 

Bývalé partnerce Rytmuse (42) navíc okamžitě přispěchala na pomoc armáda jejích věrných fanoušků. „To je to největší neštěstí, když se blbci rozmnožují,“ napsala v reakci Lucia. „Vy jste se teda dobře znemožnil,“ směje se Milošovi na instagramu další z Dařiných fanoušků. 

VIDEO: Dara Rolins: Laura už vyzvídá, jaký je sex a kdo byl můj první 

Video
délka: 03:01.84

Dara Rolins: Laura už vyzvídá, jaký je sex a kdo byl můj první 

Fotogalerie
128 fotografií