Matka natočila domácí porod a sdílela ho na internetu: Viděly ho její děti i 1,4 milionu lidí

22. 7. 2018
05:40

Němka Sarah Schmid (36) je skutečnou přírodní matkou. Svých šest dětí do jednoho porodila mimo nemocnici. U posledního „zázraku zrození“ se dokonce natočila a video zveřejnila na YouTube. Za rok ho vidělo téměř jeden a půl milionu lidí. Včetně jejích 5 dětí, které se v tu dobu motaly kolem.

Sarah, která v současné době žije ve Francii, už rodila doma v ložnici, v lese i na zahradě. Tam se konal její zatím poslední porod přibližně před rokem. Ten dokonce natočila a umístila na internet - bez cenzury a bez studu. Rodila hned vedle prolézačky svých dětí, které se taky sem tam mihnou kolem. A ani jim to nepřijde zvláštní.

Za rok, co je video na YouTube, ho vidělo podle Daily Mailu již 1,4 milionu lidí. Sarah to ovšem netrápí - spíše naopak. „V minulosti dívenky sledovaly, jak jejich matky rodí, aby věděly, jaké to je. Dnes už se to nedělá a příležitost k poučení je malá,“ uvedla.

O tom, že nebude rodit v nemocnici, se rozhodla během praxe v nemocnici, když studovala na doktorku. Všech jejích šest dětí - Johanna (11), Jonathon (10), Emanuel (8), Elisabeth (6), Konstantin (3) a Kiran (1) - se tak narodilo „přírodně“ - pouze u prvního porodu jí asistovala dula, pak už ji nepotřebovala.

Bolest utišující léky nikdy nepoužila. „Viděla jsem ženy rodit na oddělení porodnice a pomyslela jsem si: ‚Tohle nedokážu, není to vůbec příjemné.‘ V nemocnici je to stresující,“ prohlásila.

Doporučujeme
nika70 ( 23. července 2018 11:22 )

sama jsi debil, když toto můžeš napsat!

Bystrozraky ( 22. července 2018 22:26 )

Tato maminka není maminka, ale totální zvrhlé německé prase a s ní celý slavný Blesk, který nám tyto zvrhlosti dává pod nos!

kravanebeska ( 22. července 2018 20:30 )

Presne, chlapi a deti pryc, porodni baba a nekdo k ruce, aby se postaral o miminko a pomohl babe s rodickou. Proc ma jedenactileta holka cumet na rozkrok sve matky, jak se z nej dere decko. A jeste kdyby se neco nedej boze stalo, nejake komplikace.

Diginka ( 22. července 2018 19:41 )

je "úžasný" vidět v jaké špíně rodila, jak to potom muselo vypadat u hraček dětí a musí být opravdu velmi inteligentní, když to musí sdělit tolika lidem. Nesnáším v poslední době tyto biomatky, co jen kynou jako buchty, protože celý den jen sedí na dětských hřištích a tlachají nesmysly. Děti krmí zaručeně zdravou stravou, protože jim objednávají menu nejbližších restaurací, popř. hranolky s kečupem. Stačí se jen projít po městech v létě a uvidíte.

majojo ( 22. července 2018 19:30 )

Je to tak vysoce intimní záležitost, že fakt nevím, proč ta blbá německá kráva (to ovšem platí i o jiných biomatkách) cítí potřebu sdíet ji s celým světem.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa