Řidička trolejbusu si podle lidí za jízdy lakovala nehty! Byla pod vlivem drog

Ilustrační foto
19. 4. 2019
19:12

Svéráznou činností na sebe před několika dny strhla v Českých Budějovicích pozornost cestujících řidička trolejbusu. Ta si měla za jízdy lakovat nehty na nohou. Cestující proto na ženu přivolali policisty.

K incidentu došlo 12. dubna kolem poledne na trolejbusové lince tři. „Mohu potvrdit, že jsme řidičku trolejbusu skutečně řešili,“ uvedl k nevšednímu případu mluvčí policie Jiří Matzner. Policejní hlídka si na řidičku počíhala na konečné stanici, kde ji podrobila dechové zkoušce a zkoušce na drogy.

„Ten byl pozitivní. Žena se dobrovolně podrobila odběru krve. Nyní čekáme na výsledky,“ dodal policejní mluvčí. Žena okamžitě přišla o řidičské oprávnění.

Řidičce z povolání nyní hrozí nejen dlouhodobý zákaz řízení, ale i trest odnětí svobody až do výše tří let. Mluvčí českobudějovického dopravního podniku Viktor Lavička serveru iDnes.cz sdělil, že řidička je momentálně v pracovní neschopnosti. Uvedl také, že u společnosti pracovala asi deset let a doposud s ní nebyly žádné potíže. 

snehulak ( 20. dubna 2019 08:43 )

To je hoax. Nebylo to v Budějicích, ale v Brně. Nelakovala si nehty, ale vlasy. A nebyla to řidička trolejbusu, ale šaliny. A ty si za jízdy lakovat nehty mohou.

muscula ( 20. dubna 2019 06:03 )

když se nadýchám výparů z acetonu budu taky pozitivní a nemusím při lakování řídit trolejbus.

oxygene.p ( 20. dubna 2019 01:17 )

ty lidi jsou strašnej ksindl , hned volat policajty.

Ritalesta ( 19. dubna 2019 20:57 )

Mínus 20 kg za dva týdny!
Bříško zmizí bez poškození zdraví! Potřebujete >>>> www.SlimExtrem.com

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud