Svatba nebude! Přítelkyně dala Kajínkovi košem

Autor: Tomáš Koníček - 
30. 11. 2018
11:21

Téměř čtvrt století čekala lékařka Magda Gubová (66), až její přítel Jiří Kajínek (57) vyjde z kriminálu. Loni v květnu ho pustili díky prezidentské milosti a už je rok a půl na svobodě. Jenže to, po čem by možná toužil, mu nedopřeje. Nechce s ním jít k oltáři.

Že paní doktorka, jak Kajínek o své přítelkyni s oblibou mluví, nestojí o vdavky, prozradil bývalý vězeň v 6. díle dokumentu Já, Kajínek, který dnes premiérově vysílá Prima (20:15). „Na to se mě ptají snad všude, jestli jsem poklekl, nebo nepoklekl. Tak se jen usmívám,“ vypráví Kajínek.

Skutečnost je taková, že mu psycholožka nejspíš dala košem. „Na svatbu musí být vždycky dva a paní doktorka to vidí tak, že k tomu, aby lidé spolu mohli spokojeně žít, není třeba, aby byli oddáni,“ řekl Kajínek, který však už neupřesnil, jestli se vůbec pokoušel svoji milou skutečně požádat o ruku.

„Já sám si o svatbě taky myslím, že není třeba,“ dodal. Možná ale jen proto, aby se svojí partnerkou držel »basu«. Blesku pak ještě potvrdil, že ani po půl roce (dokument se točil letos na jaře) se nic nemění. O svatbě prý nemluvili. „Třeba změnila názor od té doby. Já nevím,“ culil se.

Místo svatby stavba?

O ženě, která za ním jezdila do kriminálu 23 let každý měsíc na návštěvy (byla tam 251krát), mluví vždy nejlépe, jak může. „Naše soužití je ještě idyličtější, než bylo. Naprosto si rozumíme. Ale to právě taky hodně lidí trápí, že my jsme prostě úplně v pohodě,“ řekl Kajínek.

Společně stále bydlí v panelákovém bytě v Brně. To se ale možná brzo změní. „Máme velký plán. S paní doktorkou chystáme velkou stavbu,“ řekl Kajínek. Blesku pak nastínil představy. „Chtěli bychom pořádně vidět na Brněnskou přehradu,“ řekl s tím, že jde ale stále ještě jen o plány.

VIDEO: Zpověď přítelkyně nejslavnějšího vězně rok po propuštění: Život s Kajínkem a rakovinou.

Video Zpověď přítelkyně nejslavnějšího vězně rok po propuštění: Život s Kajínkem a rakovinou - Tereza Kühnelová

blesk_prag ( 8. prosince 2018 14:14 )

Bože, ti novináři jsou hovada ! Psycholožka není lékařka, zapamatujte si to už trvale !

ViktorOchlupin ( 1. prosince 2018 19:01 )

To by bylo terno, pořádnej CZ-Hollywůůdskej trhák ! Další Expendables s Arnoldem, Rockym, Brucem Willisem a Kájínkem.K tomu ještě Tyson,Ivana Trumpová,Karlos Vémola a Dolly Buster. A zloduchy by hrála Kočkovic rodina i s Vyskočilem, Genzerem, Suchánkem a Michalem Davidem. A roli kurrew z bordelu by dostaly Agáta,její matka a Meszárošová

ViktorOchlupin ( 1. prosince 2018 18:48 )

Papír na soužití vod faráře nebo úřadu potřebujou akorát vovce. Svobodně si zaššukkatt může dnes člověk i bez svatby, nejsme v 17.století. Kája i doktorka jsou nejspíš velmi rozumní lidé a vědí, že svatby v tomto věku jsou už leda trapárna.Když po sobě budou chtít dědit, udělají to jinak. Jenom Blask dělá zase tyjátr, a závistivé socky ječí

vrsrvrsr ( 1. prosince 2018 09:18 )

!!!Kájínek na Hrad!!!

Katea ( 1. prosince 2018 01:52 )

No jo, dnes je to se vztahy těžké. Moderní je syngles.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud