Kočkův vrah Ďuričko se přejmenoval na Dieru a teď rozváží balíčky v Praze

Autor: dce - 
20. 9. 2018
09:52

Benedikt Reinhold Diera. Tak se teď jmenuje vrah Václava Kočky mladšího známý jako Bohumír Ďuričko. Po podmínečném propuštění si změnil jméno, ale před světem se rozhodně neskrývá. Tak moc usiloval o práci, že požádal o změnu podmínek propuštění. A nyní rozváží balíčky po Praze 9.

Ďuričko opustil brány věznice už téměř před rokem. Od té doby to vypadalo, jakoby se po něm slehla zem, muž odsouzený za vraždu Václava Kočky mladšího v roce 2008 skutečně plní, co slíbil soudu před podmínečným propuštěním. Předtím si ale podle serveru Lidovky.cz změnil jméno na Benedikt Reinhold Diera.

Dlouhé měsíce se snažil sehnat si slušnou práci - tak si zařídil živnostenské oprávnění k řízení motorových vozidel. Jenže jednou z podmínek jeho propuštění byl i zákaz vycházení mezi desátou hodinou večerní a šestou ranní, a tak celkem pětkrát pohořel při přijímacím řízení na pozici šoféra.

„Chce vykonávat práci řidiče, popřípadě by tuto práci vykonával i pro jiného zaměstnavatele, avšak výše uváděné omezení je překážkou k tomu, aby mohl tuto práci vykonávat také na směny,“ stojí v rozhodnutí o Ďuričkově žádosti, kterou předložil soudu. Ten mu nakonec podmínku zákazu vycházek zrušil, aby práci mohl vykonávat.

„Žádosti odsouzeného je možné vyhovět, když řádně pracuje, plní si veškeré soudem uložené povinnosti a uložené omezení, zdržovat se v určitou noční dobu každý den v místě svého bydliště, jej omezuje a limituje ve výkonu jeho práce,“ stojí v rozhodnutí, pod nímž je podepsaná soudkyně Alena Zajícová. Než byla věc schválena, Ďuričko si sehnal práci u zásilkově služby, která rozváží balíčky po Praze 9.

Video První rozhovor s Ďuričkem na svobodě: Co teď bude dělat a co měl v tašce? - Karel Janeček
1080p 720p 360p

Doporučujeme
tomik007 ( 20. září 2018 16:44 )

Mel se spis prejmenovat na" MICKY MOUSE"

tomik007 ( 20. září 2018 16:21 )

ANO byvaly ODSak je v podstate jako byvaly czernoch

kajman1 ( 20. září 2018 13:08 )

 Kočka byl spat přední s Paroubkem.Dokonce jsem čet ze to je i nějaký rodina.Že údaje kočka je cikán a Paroubek též. Asi olašsky cikani

Monikay ( 20. září 2018 10:52 )

Normální jména už došla?

hasickajana ( 20. září 2018 10:45 )

skoro bych řekla, že tento článek je krajně za hranou... zřejmě blesk nezná zákony... zveřejnit plné jméno, oblast podnikání, fotku... docela bych se proti takové šikaně bránila... a upřímně - kdo lituje komedijantského kočičího krále, který bez vší pochyby fakt nebyl milius..?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud