Dívku (†5) nacpala matka do pytle na odpadky za to, že se počůrala. Otec pak zahrabal její tělo v parku

Autor: rc - 
7. 7. 2018
20:58

Před soud v USA se znovu dostal případ brutálně zavražděné Alex. Pětiletá dívka byla zavražděna v roce 1989 svou vlastní matkou. Ta bezbrannou dívku nacpala do vzduchotěsného pytle za to, že se počůrala!

Brutální vražda se odehrála v roce 1989 ve státě Kentucky ve Spojených státech amerických. Pětiletá Alex Suleski byla zavražděna vlastní matkou Roxannou. Ta vlastní dceru nacpala do vzduchotěsného pytle, aby ji potrestala za to, že se počůrala. To však nestačilo, když se dívka znovu počůrala ze strachu, zabalila ji do dalšího pytle. Druhý den šla svou dceru zkontrolovat. Alex však už byla mrtvá.

Tělo malé holčičky pak pohřbil v parku její nevlastní otec Thomas. Ten se k jejímu hrobu vrátil o dva roky později a to proto, aby se zbavil ostatků. Vykopal dívčiny ostatky a převezl je do jiného státu. Brutální vražda však nezůstala bez trestu. Alexina starší sestra Nyssa, které bylo tehdy dvanáct let, viděla, jak matka zavraždila její nebohou sestřičku. Když jí bylo šestnáct, odvážila se jít na policii a říct pravdu o smrti své sestry. „Uzavřela pytel, ten pytel pak dala do dalšího odpadkového pytle a ten také zavřela a svázala,“ řekla během slyšení podle The Sun Nyssa.  

Manželé byli odsouzeni na doživotí, ovšem oba dva po dvaceti pěti letech podali žádost na podmínečné propuštění. Roxanna nakonec svou žádost stáhla, ale slyšení přesto pokračovalo a soud ji znovu odsoudil na doživotí. Thomas před soudem řekl, že jeho podíl na vraždě byl malý a snažil se jen hloupě zakrýt vraždu jeho manželky. Ovšem ani on neuspěl a soud jeho žádost zamítl.

VIDEO: Místo tragédie, kde zemřela dívka (†9)

Video Místo tragédie, kde zemřela dívka (†9) - Blesk.cz - Karel Dostál
360p

Doporučujeme
pepen ( 8. července 2018 08:31 )

V České republice by měli být tresty,jako v USA !!!!Pracovat ve vězení,ne být jak někde na internátě.Za vraždu ...trest smrti!!!!

jardavozembouch ( 8. července 2018 08:18 )

Cesky soudce, ktery to ma prakticky na dozivoti, by jim ten trest urco odpustil. Spis si ale myskim, ze u nas by dostali AZ 6let s moznosti podminecneho propusteni. U nas nema lidsky ani zvireci zivot zadnou cenu.

jardavozembouch ( 8. července 2018 06:22 )

Zda se, ze ty jejich pripit.mele sitcomy, serialy a filmy s priserami se podepisuji na mozku Amiku. Plus mastne hambace z liboveho masa... Na svobode nemaji co delat. A proc ta sestra nebezela na policii nebo se nepokusila te male pomoct?

certicekjity ( 7. července 2018 23:49 )

 Ještě, že tak. Na svobodě nemají co dělat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud