Vražda osmi novorozenců v porodnici! Policie zadržela zdravotnici

Zdravotnice na novorozeneckém oddělení měla zabít osm dětí a pokusit o vraždu dalších šesti! (ilustrační foto)
Autor: rc - 
3. 7. 2018
14:01

Policie zatkla ženu, která pracovala v nemocnici v anglickém Chesteru na novorozeneckém oddělení. Žena čelí obvinění z osmi vražd novorozenců a pokusu o zabití dalších šesti dětí!

Policie byla povolána do nemocnice v Chesteru poté, co se v nemocnici podle zpráv RCPCH (Royal College of Paediatrics and Child Health) mezi lety 2015 až 2016 zvýšila úmrtnost novorozenců. Zatímco v roce 2013 došlo k úmrtí dvou dětí a v roce 2014 tří, v roce 2015 úmrtnost stoupla až k osmi úmrtí. Policisté v souvislosti se smrtí patnácti novorozenců zadrželi ženu, která v nemocnici pracovala. Vyšetřovatelé zatím neuvedli, zda v nemocnici pracovala jako sestra, doktorka či pečovatelka.

Strážci zákona ji vyšetřují pro smrt osmi novorozenců a pro pokus o vraždu dalších šesti. „Když vyšetřování začalo, soustředili jsme se na případy smrti patnácti dětí, které se staly mezi červnem 2015 a červnem 2016. Kromě toho vyšetřovatelé také vedli revizi šesti zhroucení bez závažných následků, které se odehrály v té samé době,“ řekl pro DailyMail detektiv Paul Hughes. „V současné době vyšetřujeme smrt sedmnácti dětí a patnáct zhroucení bez závažných následků,“ dodal.  

VIDEO: Přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky Nemocnice Na Bulovce Michal Zikán o novém vybavení zdejších porodních sálů.

Video Přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky Nemocnice Na Bulovce Michal Zikán o novém vybavení zdejších porodních sálů. - Daniel Vitouš
1080p 720p 360p

Doporučujeme
Miyako ( 4. července 2018 15:39 )

Chce se mi brecet... Ale bohuzel ani ne tak z obsahu clanku jako z hrubek, co v nem autor zvladl udelat... Najdete jakykoliv jiny narod, kde se v novinach najde takova hromada jazykovych chyb jako v ceskych! Za posledni mesic jsem nenarazila na jediny internetovy clanek, kde by nebyly uplne hloupe chyby. Je mi z toho docela smutno.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud