Krásnou modelku znetvořil kyselinou: Po pouhých 9 letech zrůdu pustí na svobodu!

24. srpna 2018
17:29

Sotva se dala dohromady, zasáhla ji další rána! Britská modelka a moderátorka Katie Piper (34) se dozvěděla, že z vězení bude brzy propuštěn útočník, který ji na celý život zohyzdil kyselinou. Podle výboru pro podmínečná propuštění prý už nepředstavuje pro společnost žádnou hrozbu!

Katie měla naběhnuto na zářnou modelingovou kariéru, v roce 2008 se jí ale obrátil život naruby. Násilnický a zhrzený přítel David si po rozchodu s Katie najal muže, který jí chrstnul kyselinu sírovou do obličeje a způsobil jí tak rozsáhlé popáleniny. Expřítel David Lynch a pachatel Stefan Sylvestre (30) za odporný útok vyfasovali oba doživotí. Katie absolvovala desítky plastických operací a po odsouzení obou mužů doufala, že tím její utrpění skončí. Teď jí ale úřady zasadily tvrdou ránu.

Výbor pro podmínečná propuštění se překvapivě rozhodl po devíti odpykaných letech propustit Stefana Sylvestreho z vězení. Podle odborníků z komise už nepředstavuje pro společnost žádnou hrozbu. Zoufalá Katie na slyšení prosila, aby to nedělali, že jí to zničí život, komise ale jejího varování nedbala. Stefan tak bude na svobodně pravděpodobně už během několika málo týdnů.

Soudce, který muže poslal za mříže, se přitom při rozsudku nechal slyšet, že útočník je „naprostým ztělesněním zla“. Podle výboru ale Stefan nyní „projevil soucit s obětí a ukázal, že má výčitky a cítí hanbu za své činy“, rovněž má údajně „touhu vést svůj budoucí život v souladu se zákonem“. Podle psychologa se choval ve vězení vzorně, vyhýbal se drogám a pracoval. Jeho propuštění tak nejspíš už nic nestojí v cestě…

rada42 ( 25. srpna 2018 05:18 )

Další černý primitiv - nemám je rád...

pekaaaros ( 25. srpna 2018 00:00 )

Na lucerny? Nebo do Lucerny? Já jen, že jednu Lucernu prodal Váša fláša svýmu kamarádovi komunistickýmu STBákovi Junkovi.

prazanda1 ( 24. srpna 2018 23:07 )

Bystrozraký: Naprostým ztělesněním zla jsou rudé komunistické ***. Ty měly jít na lucerny i s celými rodinami: )

Bystrozraky ( 24. srpna 2018 22:39 )

dobraduse, Ty že jsi dobrá duše, když to schvuješ? Popiš co jsi tím myslel. Zřejmě budeš nějaké Havlovo vemeno nebo zvràcenec a kurvíř.

dobraduse ( 24. srpna 2018 22:20 )

a ty si zase vemeno

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud