Rádi se bavíte, máte o nadcházejícím víkendu čas a přebytečných 100 tisíc korun? Tak můžete zkusit štěstí a vejít se mezi 50 šťastlivců, kteří odcestují na jedinečný Ostrov sexu (Sex Island). Společnost Good Girls Company, která akci pořádá, vás vyzvedne na letišti v Las Vegas, kam se každý musí ale dopravit sám. Následně všechny letecky přepraví na blíže nespecifikované místo v Nevadě. A tam to vypukne.

Neomezený přísun alkoholu, drog a sexu

Vstupenka účastníkům ve čtyřech dnech a třech nocích zajistí vskutku luxusní zážitky. Webové stránky akce uvádí, že každý z účastníků po dobu pobytu možnost mít sex až se dvěma ze sta dívek, které budou na akci k „potěšení“. Střídání žen je samozřejmě povoleno a organizátoři se dušují, že všechny dívky budou HIV negativní. Všechny sexuální aktivity prý totiž pro potěšení všech zúčastněných mohou probíhat bez ochrany. V případě potřeby si budou moci zájemci udělat test na HIV přímo v resortu.

V ceně vstupenek je samozřejmě také přeprava vrtulníkem, ubytování nebo neomezený přísun jídla, alkoholu a drog. Chybět nebude ani návštěva kasina v Las Vegas, jízda na čtyřkolkách v poušti nebo speciální holografický koncert.

Zážitek si účasníci nemohou vynachválit

Účastníci minulých ročníků si akci nemohou vynachválit. „Jen jsem chtěl poděkovat Ostrovu sexu a vašemu personálu za to, že můj soukromý večírek pro mě a mé přátele byl tak úžasný. 5hvězdičkový servis a 5hvězdičkové dívky!“ napsal na webu Connor z Texasu. „Neuvěřitelný výlet, nezapomenutelné vzpomínky. Příští rok se určitě vrátím!“ chválil si zase Thomas.

Společnost Good Girls Company akci poprvé uspořádala v roce 2017 ve Venezuele. Později se kvůli sporům s tamními úřady přesunula do USA. 

Fotogalerie
12 fotografií