Anička informovala svých 901 tisíc sledujících, že se návštěva Malibu, kam vyrazila s kamarádem Jakubem Gulabem, neobešla bez problémů. „Stáli jsme na parkovišti, kde se smí parkovat, stojí tu jiná auta, žádný vůz není poškozený. A my jsme sem přišli a vidíme tohleto,“ ukázala fanouškům rozbité okénko. Dvojice si od půjčeného auta vyšla asi na 40 minut na výlet po přírodě.

„Volali jsme na LAPD (Los Angeles Police Department), odkázali nás na místní okrsek, nahlásili jsme to a teď tady čekáme, než přijedou,“ informovala přímo z místa.

Pojištění jsme, ale prostě proč?“ kroutila hlavou Anička a posteskla si: „Nechápu, že je někdo schopný tohle udělat.“ O tom, zda jim z auta něco zmizelo, se nezmínila. Později informovala, jak všechno dopadlo. „Volali jsme po zbytek dne se zákaznickým servisem, přijela policie, vyplnili jsme protokol a potkali svědky, kteří viděli potulovat se nějakého opilého bezdomovce vedle našeho auta, takže je možné, že to byl on,“ prozradila.  „Auto máme nové, od stejného majitele a má i otevírací střechu, což je super,“ pochvalovala si nakonec. 

Anička už je zkušená cestovatelka, a tak není divu, že ji ani podobný incident příliš nerozhodil, i když jí zkazil náladu. Navštívila už Japonsko, Izrael, Koreu, procestovala Evropu a v USA také není poprvé.

Mladá cestovatelka čtyřikrát po sobě vyhrála Czech Social Awards a časopis Forbes ji loni zařadil mezi 10 nejlépe placených youtuberů Česka. Proslavila se ale také předraženou vládní kampaní na podporu očkování proti covidu-19, která schytala silnou kritiku.

VIDEO: Youtubeři Anna Šulcová a Jakub Gulab a 7 videí o očkování: Před kameru zamířili i Blatný či Prymula

Video
délka: 01:48.76
Video se připravuje ...

Youtubeři Anna Šulcová a Jakub Gulab a 7 videí o očkování: Před kameru zamířili i Blatný či Prymula Úřad vlády ČR / Youtube

Fotogalerie
68 fotografií