Vysněná dovolená každého muže vyjde zhruba na 135 tisíc korun a další turnus se uskuteční od 14. do 17. prosince. Netradiční zážitek pořádá společnost Good Girls Company na jednom ze svých karibských ostrovů, jehož poloha dosud nebyla zveřejněna. Během čtyř dní si budou moci návštěvníci užívat mimo jiné např. hraní golfového turnaje. A budou mít zaručeně dobrou motivaci trefit jamku na první dobrou. Vítěz totiž stráví 30 minut se všemi šedesáti dívkami na ostrově.

Rovněž se budou pořádat i zápasy v tzv. „strip tenisu“, kdy zákazník hraje s dívkou a za každý bod, který muž získá, musí dívka sundat jeden kus oblečení. „Je to ta nejhlubší fantasie každého muže. Jejich největší sen se stane skutečností. Na takovou zkušenost nikdy nezapomenou,“ uvedl mluvčí společnosti.

„Po takto náročných fyzických aktivitách musí hosté doplnit energii a kde jinde, než v restauraci, kde se jídlo servíruje na břichu polonahých žen. Jídlo budou připravovat nejšpičkovější šéfkuchaři. Na každém stole bude ležet spoře oděná žena a klienti budou moci večeřet přímo z jejího břicha,“ popsal dále dovolenou snů.

Video
délka: 00:49.51

Upoutávka na hříšný pobyt na »ostrově sexu« 2018 Good Girls Company


Mimo již zmíněných aktivit budou také hosty čekat například masáže s příjemným vyvrcholením, párty na palubě luxusní jachty, či živá sexuální vystoupení a hudební show mimořádných osobností.

„Toto je druhý rok, co funguje náš ostrov, ale tentokrát zde na zákazníky čeká daleko více možností. Bude zde 60 dívek a místo pro 30 hostů,“ dodal mluvčí.

Každý z klientů dostane vlastní klimatizovaný pokoj s dechberoucím výhledem na oceán, denní službou a plnou ochrankou. Šéfkuchaři budou servírovat hojné množství pokrmů. Všechny dívky jsou připravené splnit i ta nejtajnější přání zákazníků. Veškeré ženy samozřejmě podstoupily testy na pohlavně přenosné choroby. Rovněž zde platí přísné pravidlo používání kondomů, kterých je na ostrově neomezené množství. Společnost Good Girls Company se zkrátka rozhodla svým klinetům nabídnout dovolenou, která mění sny ve skutečnost.

Video
délka: 03:15.54

Ostrov sexu YouTube

Fotogalerie
35 fotografií