Tip: Na Greece-tours.cz najdete nejen širokou nabídku rodinných zájezdů, ale také vybírá hotely a destinace, které jsou jako dělané pro zamilované páry. Pokud chcete mít oči jen pro sebe, vyhnout se komplikacím s neprověřenými hotely a užít si dokonalé soukromí, podívejte se na nabídku romantických zájezdů pro dva.

Jak předejít konfliktům?

Nejčastější příčinou hádek na dovolené bývá nespokojenost jednoho z partnerů. Když se žena chce opalovat na pláži a muž by nejraději sjížděl divokou řeku, je potřeba najít takovou destinaci, kde si na své přijdou oba. Pokud dovolenou nebudete vybírat spolu a plánujete svou drahou polovičku zájezdem překvapit, mějte na paměti nejen své potřeby, ale i potřeby toho druhého.

Autor: Greece Tours Prague

Tip: Řecko a Kypr jsou ideální destinace, které nabízejí nekonečně dlouhé pláže, historické památky i nepřeberné možnosti sportovního vyžití. Jeden den se můžete opalovat na pláži, druhý den lézt po horách, třetí den navštívit zajímavé místo nebo jet třeba na nákupy.

Nenechte si zkazit dovolenou!

Nečekané komplikace mohou nastat kdykoliv. Hotel vůbec nevypadá jako na fotkách, jídlo je otřesné, pláže špinavé, personál nepříjemný – to jsou typické problémy, se kterými se v zahraničí můžete setkat. Ale především jsou to zabijáci romantiky. Pokud si z dovolené chcete odvézt jen krásné vzpomínky a nekazit si dovolenou stížnostmi a hádkami s cestovkou, vsaďte na prověřené cestovní kanceláře a vyzkoušené hotely.

Autor: Greece Tours Prague

Když do Řecka, tak na Santorini

Nejoblíbenější řecká destinace je ostrov Santorini. Každý rok se sem sjíždějí zamilované páry z celého světa a není se čemu divit – azurové moře, okouzlující západy slunce a soukromí nejsou jedinými přednostmi tohoto ostrova. Typické bílé fasády a modré kupole, které vídáte na pohlednicích, se nacházejí právě zde. Najdete zde také antické památky a milovníky vína potěší všudypřítomné vinice.

Tip: Výhodné zájezdy na Santorini nabízí cestovní kancelář Greece-tours.cz. Zařiďte si letní dovolenou nyní a využijte výhodných Last Minute nabídek!