To ví ovšem málokdo. Proto společnost Náhrady.cz, specializující se na pomoc cestujícím při získávání peněžních náhrad od leteckých společností, otevřela svůj „kamenný“ stánek přímo na pražském letišti. Ten, kdo bude mít problém, se tak může obrátit rovnou tady na zkušené odborníky, kteří mu pomohou získat od dopravce příslušnou náhradu.

 Můžete požadovat kompenzaci až 15 000 korun!

"Kamennou" pobočku společnosti Náhrady.cz otevřel na pražském letišti její jednatel
Autor: nahrady.cz
Nově otevřený stánek služby Náhrady.cz se nachází ve spojovací hale mezi terminály 1 a 2 na pražském letišti Václava Havla. Pokud má váš let více než 3 hodiny zpoždění, byl zrušen bez včasného upozornění, případně pokud vás i s platnou letenkou kvůli překnihování nepustili do letadla, můžete ihned na letišti zažádat o finanční kompenzaci ve výši až 15 000 korun!

Ve stánku Náhrady.cz stačí jen vyplnit jednoduchý kontaktní letáček a pracovníci Náhrady.cz vás budou následně kontaktovat a dořeší s vámi detaily žádosti. Na základě získaných údajů odborníci prověří oprávněnost požadavku na náhradu a v případě, že na kompenzaci máte nárok, zkušený tým právníků a profesionálů z oblasti letecké dopravy vyřídí veškeré jednání s aerolinkami za vás – a vy dostanete finanční kompenzaci bez starostí jednoduše přímo na účet.

Chystáte se na cesty? Nahrajte si do telefonu chytrou aplikaci!

Chystáte se na cesty? Pořiďte si do mobilu chytrou aplikaci Náhrady.cz
Autor: nahrady.cz
Služba Náhrady.cz byla spuštěna v lednu letošního roku. Od letošního května navíc mají cestující možnost zažádat o finanční kompenzaci i pomocí jednoduché praktické aplikaci pro chytré mobilní telefony s operačními systémy iOS a Android (zdarma je stažení v Appstore nebo v shopu Google Play). Podrobné informace o náhradách v letecké dopravě a obchodních podmínkách služby najdete na www.nahrady.cz.