Protože focení trvalo jen dva dny, vzala sebou i čtyřletou dceru Viktorku a také nejlepší kamarádku Kateřinu s pětiletou dcerou Terezkou. „Focení bylo rychlé, tak jsem to pojala jako pracovní dovolenou a užily jsme si s holkama dámskou jízdu. Bylo to super," prozradila Erbová.

Kamarádky se denně opalovaly u moře nebo bazénu, ve kterém neustále dováděly Viktorka s Terezkou. Večery trávily buď v hotelu, kde si dcery modelek užívaly zábavných programů a tančily. "Pak jsme ale v centru potkaly velmi populární dětskou značku a bylo vymalováno. Začaly nákupy ve velkém," říká Erbová. "Máme nové tetování, povlečení, velký budík, kabelku, šatičky a několik hraček," usmívá se. Nákupy pro dcerku ji vyšly na více než 80 euro.

Jídlo jsem si neodříkala, teď nedopnu džíny

Ubytovány byly v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu ́Andrea Mare v letovisku Ixia přímo u pláže a užívaly si služeb all inclusive. „Na konci pobytu jsem málem nedopnula džíny. Jídlo bylo opravdu skvělé," usmívá se Vlaďka. "Už jsem volala trenérovi do fitka a začíná makačka," dodává.

Na dovolenou se chystá znovu v srpnu, kdy chce ve stejné sestavě vyrazit do Itálie. „Ještě se mi nepodařilo Vikču naučit plavat, tak ať to letos zvládneme,“ dodala.

Další fotky z Vlaďčiny dovolené, i to, v jaké fázi je momentálně její rozvod s manželem, najdete ve středečním tištěném Blesku.