7. prosinec 2019
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Tip na víkend pro rodinu: Aquapark, zábava i odpočinek v Liberci

/
 • Tip na víkend pro rodinu: Aquapark, zábava i odpočinek v Liberci
  14. července 2016 ● 12:36

  Netušíte, kam se o volném víkendu vydat? Jak uspokojit řvoucí děti, které se o prázdninách nudí? Vyrazte do Liberce. Pod jednou střechou přeměněné bývalé textilky najdete na sobotu a neděli jak zábavu, tak možnost zrelaxovat nebo se naučit potápět. Co všechno můžete zažít v zábavním komplexu přímo u sjezdu ze silnice R35?

 • 1.

  Aquapark

  Jeden z nejstarších českých aquaparků si dává pečlivě záležet na vzhledu, prošel proto nedávno náročnou rekonstrukcí. „V Aquaparku se návštěvníci rázem ocitnou v bájném světě kapitána Nema, kde je uchvátí světelné varhany, maják, vzducholoď a další unikátní výzdoba,“ řekla Marta Skácelová z oddělení marketingu Centra Babylon. Na rodiče i děti čekají tobogány, vířivky, divoká řeka, zorbing nebo nově otevřená Sluneční terasa, kde vystavíte své tělo hřejivým paprskům.

  Aquapark Babylon v Liberci

 • 2.

  Potápění

  Toužili jste zkusit potápění v neoprénu a s bombou? V rámci aquaparku je tato možnost každý čtvrtek od 17 do 18:30. Základy potápění vás provedou zkušení instruktoři, půjčí vám i výstroj a pomůžou vám překonat případný strach. Kurs je vhodný od deseti let.
  Toužili jste zkusit potápění v neoprénu a s bombou? V rámci aquaparku je tato možnost.

 • 3.

  Lunapark

  Místo zaměřené především na děti, které čeká plno atrakcí. Od autíček na autodromu přes umělého býka až k prolézačkám, střelnicím a různým videohrám, ze všeho si děti vyberou. V případě zájmu si děti můžou v areálu oslavit narozeniny. A pokud nemáte chuť s potomky strávit v lunaparku několik hodin, nemusíte se bát odejít. Prostor je hlídaný a uzavřený a vy si zatím můžete projít okolní obchody.

  Lunapark v Babylonu

 • 4.

  Wellness

  Antické lázně, římská a turecká pára, vířivky nebo finská sauna. Pokud si chcete odpočinout a nechat své tělo hýčkat, navštivte nově rozšířený wellness. Posezení v solné jeskyni, na vyhřátých sedačkách či meditačních místnostech osvěží tělo i ducha. Vstup je bez plavek a pokud budete chtít být s vaším protějškem sami, máte možnost navštívit soukromou místnost. Děti jsou povoleny jen ve velice výjimečných případech.

  Wellness v libereckém aquaparku Babylon

 • 5.

  4D Kino

  První 4D kino neměli v Praze, ale v Liberci. Vymakaná technika je připravená vás posadit se vší silou do křesla a přinést vám pořádný zážitek z Arktidy, Marsu, horské dráhy nebo průletu velkoměstem.

  4D Kino v Liberci

 • 6.

  Luxusní hotel

  Abyste se za všemi zážitky nemuseli trmácet celý den tam a zpátky, můžete se ubytovat ve čtyřhvězdičkovém hotelu s polopenzí. Bohatou snídani a delikátní večeři můžete doplnit o oběd v jedné z mnoha restaurací v areálu.

  Luxusní hotel u libereckého aquaparku Babylon
 • 7.

  Další tipy na výlety

  Fotogalerie
  13 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy