Přenosné grily Plancha Campingaz® vás ohromí svojí všestranností a jednoduchostí. Tento způsob grilování je dlouhou dobu známý ve středomoří a získává si na oblibě i u nás. To především díky jednoduché obsluze, efektivním výsledkům a kompaktnímu provedení. Na velké grilovací ploše můžete současně připravovat několik pokrmů. Nasytit velkou společnost najednou už bude hračka!

Autor: Campingaz

Celá kuchyň vždy po ruce

Na grilovacím tálu můžete grilovat i vařit vše co vás napadne. Grily Plancha jsou kompaktní, přenosné a snadno se ovládají. Jsou vhodné na balkón, terasu, zahrady, venkovní kuchyně, zahradní restaurace, cestování či pro cateringové společnosti. Výborně poslouží při přípravě pokrmů, které nepotřebují příliš času a také se obejdou bez aktivního použití víka. Připravte si mořské plody, lívance, klobásku, pořádný plátek masa, rybu nebo jen zdravou zeleninu! Klidně si na něm uvaříte i kávu.

Autor: Campingaz

Efektivita a rychlost

S Plancha Campingaz® se ideálně griluje při teplotě okolo 300° C. Patentované hořáky Blue Flame jsou umístěny přímo pod grilovací deskou a zajišťují tak dokonalou a rovnoměrnou distribuci tepla po celé litinové grilovací ploše. Oprostěte se od klasických grilů a zažijte něco nového.

Čisté za 30 vteřin

Ke grilu lze dokoupit i špachtli, která poslouží jak obracečka, tak zároveň i jako špachtle na odstranění nečistot z plochy. Plancha vyniká snadným čištěním. Nečistoty lze, s pomocí škrabky, ze smaltované plochy velice snadno stáhnout do vyjímatelného zásobníku na nečistoty. Pak už stačí setřít ubrouskem a můžete grilovat další pokrmy!

Autor: Campingaz

Zdravé grilování s technologií RBS

Veškeré grily s technologií RBS (Radiant burner systém) od společnosti Campingaz disponují ojedinělou technologií keramických hořáků, které jsou u některých typů umístěny po bocích grilovací vany a zaručují tak zdravější přípravu jídla. Šťávy z pokrmů tak neodkapávají na hořáky, a tím se tuk nepřipaluje. Tyto grily se pak i výborně čistí, a to díky zabudovanému InstaClean® systému.

Autor: Campingaz

Grilování ještě nikdy nebylo tak pohodlné a inovativní. Dopřejte si luxus a začněte grilovat zdravě a chutně. Více informací k produktům řady RBS naleznete zde.

K připojení plynové lahve použijte vždy prověřenou připojovací sadu Campingaz®.