Ledecká sjela kvalifikaci bez problému: Ester, teď druhé zlato!

Autor: ps -
24. února 2018
02:30

Dopíše na olympiádě v Koreji svůj výjimečný příběh a získá druhé zlato? Česká star Ester Ledecká (22) přesně týden po senzačním triumfu v lyžařském superobřím slalomu závodí v paralelním obřím slalomu na snowboardu v roli největší favoritky. S přehledem postoupila v kvalifikaci z prvního místa a teď je na řadě závod. Startujeme online v 5:30!

Největší soupeřkou Ledecké je Němka Ramona Hofmeisterová. Ta vyhrála i závod Světového poháru, který Ledecká vynechala, a ještě ji může připravit o křišťálový glóbus.

Ovšem český národ momentálně myslí pouze na jednu metu, jestli se Ester podaří dobýt olympijský vrchol i podruhé. Sice si musíme přivstat, ale je víkend, tak pojďme fandit!

Doména Ledecké!

Paralelní obří slalom je elitní disciplínou Ester Ledecké, která vyhrála v této sezoně 5 závodů z 6, ke kterým nastoupila, a porážku si připsala pouze v posledním závodě v bulharském Bansku, kde ale jeden ze dvou obřích slalomů rovněž vyhrála.

Snowboardové finále v paralelním obřím slalomu sledujte ZDE!

Video  9. den na ZOH: Ledecké slalom snů, nájezdový hrdina Francouz a medailový hattrick Kuzminové  - iSport TV