Výbuch v restauraci na předměstí Toronta: Nálož odpálili dva muži, jsou na útěku

Autor: ČTK, bud - 
25. 5. 2018
07:22

Při explozi v restauraci na předměstí Toronta bylo ve čtvrtek pozdě večer zraněno kolem 15 lidí. Podomácku vyrobenou nálož odpálili dva muži, kteří z místa utekli. Policie po nich pátrá.

Výbuch otřásl restaurací Bombay Bhel po 22:30 místního času, informovala zpravodajská televize CTV News. Dvanáct lidí trpělo lehčí zranění, ale stav tří osob je údajně kritický. Zranění byli převezeni do nemocnic, ti v kritickém stavu do Toronta, vzdáleném asi 20 kilometrů.

„Máme zprávy o mnoha zraněných, ale žádné informace o rozsahu,“ uvedla na Twitteru regionální policie.

Zatím není jasné, zda exploze mohla souviset například s islamistickým terorismem. Tak tomu patrně nebylo ani při dubnové tragédii, kdy v Torontu najel pětadvacetiletý Alek Minassian do chodců, z nichž nejméně deset zemřelo a dalších 15 bylo zraněno. Pětadvacetiletý student byl obviněn z desetinásobné vraždy.

Doporučujeme
kryssa ( 25. května 2018 09:09 )

Macrona bychom mohli potrestat tím že mu odebereme tu jeho důchodkyni, je to úchyl. Juncker ten by měl dostat "český" alkohol a byl by klid, obyčejný debil.Merkelová pod nějakým tlakem bere do země špínu ale Němci alespoň poznají co to je za svoloč.

naidka ( 25. května 2018 08:57 )

Ne všichni muslimové jsou teroristi, ale všichni teroristi jsou muslimové. Článek sice "demokraticky" zdůrazňuje, že to tak není, ale zpravidla a ve velké většině případů to tak je.

teqila1949 ( 25. května 2018 08:47 )

Islámský vrazi,zvířata,teroristi ničí životy neviných ale i muslimu slušných kteří to odsuzují,nechtěji s teroristy nic mít, ale je tu jedna jediná věc jak to poznat který je opravdu muslim ze vším všudy a který je zločinec,vrah,terorista.Na hotel jezdili muslimové nikdy nabili problémy slušný ale jak poznat kdo je kdo. A tím lidé utočí na všechny a to také není dobře.Já si myslím že komunita muslimu by sama měla ne jenom osoudit teroristy vrahy ale sama začala bojovat proti zlu,vraždám,zločincum islámu.Obyčejný lidé na to doplatí na obou stranách tak je to vždy!! A zlo zločin je schovaný na obou stranách v nejvyších patrech!

xeen ( 25. května 2018 08:25 )

Při útěku křičeli jeden "Alláh akbrar" a druhý "S islámem to nemá nic společného".

iFender ( 25. května 2018 08:08 )

Macron jeden z dalsich zbabelcu a zradcu EVROPY.No a ten jeho frankofoni pritel "hippiemozek" Justin Trudeau dela to same v Canade.Ti lide nepouzivaji mozek a nemaji "selsky rozum".Museli by potom vedet,ze migrace se vymsti bude to destrukce jakoi svet jeste nezazil.Lituji mlade lidi a pristi generaci.Doufam ,ze stacime lidi jako Macron,Merkelova,Junker,Michel etc jeste prisne potrestat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa