Valentýnské drama na letu Praha-Londýn. Řev „Alláhu akbar“ uťala až policie

Dvě Britky řvaly při valentýnském letu z Prahy do Londýna Alláhu akbar.
Autor: pet - 
17. 2. 2017
13:25

Úterní let z Prahy do Londýna na svátek svatého Valentýna byl pro cestující v letadle hodně nepříjemným zážitkem. Na palubě letadla společnosti EasyJet totiž dvě Britky vyřvávaly Alláhu akbar, heslo, které používají teroristé těsně před útokem. Znepříjemnily tak cestu až 150 lidem a po přistání je zadržela policie. O incidentu na svém webu informoval britský deník Daily Mail.

Brit Thomas Hayward (25) se vracel se svou přítelkyní Megan Nisbet (25) z romantického pobytu v Praze domů. Jakmile se letadlo vzneslo do vzduchu, pro cestující odstartoval nepříjemný dvouhodinový let.

Dvě Britky, které seděly u jednoho z nouzových východů letadla, se začaly v průběhu letu projevovat nezdvořile a hlučně. „Ony byly opravdu hlasité a vedly podivné rozhovory z plných plic. Odmítaly být zticha, když k tomu byly vyzvány,“ řekl Thomas. Sklíčenost dalších cestujících ženám prý jen přidávala na zábavě.

Domluva letušek nepomohla

„Bylo asi 21 hodin, všichni v letadle seděli tiše, ale začínali být čím dál tím víc naštvaní,“ dodal Hayward. I přes výzvy letušky, která je také upozornila na to, že kvůli jejich hlučnosti možná nebude letadlo moct ani přistát, se ženy nezklidnily. Britky celou dobu mluvily o tom, že si myslely, že jim někdo z cestujících ukradl cigarety z tašky. V jednu chvíli dokonce řvaly i Alláhu akbar.

Při přistávání letadla obě ženy stály, aniž by si zapnuly bezpečnostní pásy. Na letišti v londýnském Stansted už na ně čekala policejní eskorta. Zatímco 150 cestujících si oddychlo, ženy vyvázly jen s upomínkou, protože se nedopustily žádného trestného činu.

Celý incident odkýval i mluvčí společnosti EasyJet: „EasyJet může potvrdit, že let EZY3068 z Prahy do Londýna dne 14. února se setkal s policejním zásahem, který byl uskutečněn v důsledku špatného chování cestujících na palubě. I když takové lety jsou vzácné, musíme je brát velmi vážně.“

Doporučujeme
victor1 ( 19. února 2017 08:59 )

Měly být okamžitě fyzicky eliminovány,co kdyby chtěly útočit.Tak třeba jako by měli být fyzicky eliminováni v letadle bez utěšení řvoucí parchanti se kterými zparchantělí fotři nevědí rady.Létám celkem často a řvoucí parchanti,to je teprve skáza.

victor1 ( 19. února 2017 08:53 )

Však proto tam ty dobrovolnice chodí,aby si zapíchali.Všimněte si,že jsou většinou ukrutně hnusné a jinak by si nevrzly.

Lekarsenior ( 17. února 2017 18:40 )

Ja sem neco takovyho zazil na Tanecnici v Beskydech.. Anglicani tam nebyli..

rexrothak ( 17. února 2017 16:51 )

Nelítám letadlem,ale kdyby někdo začal řvát Aláha,když jedu sockou vystresovanej do práce,tak můžete vzít jed,že půjdu a začnu se s ním bít.

buban ( 17. února 2017 16:47 )

Neřekla bych. Spíš by fungovalo ty holky přidělit jako humanitární pracovnice do některého z těch táborů, kde ty opice parazitují. Holky by byly opakovaně uspokojeny, opice by se vybouřily - no neber to za ty prachy.

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa