Z divoké romance se totiž vyklubalo bití, trýznění, ponižování a teror. Cuthbert se totiž předvedl jako zamindrákovaný ubožák, který si svá traumata vybíjí na ženě, které by měl dávat jen a jen lásku. Vše si navíc nahrával na video a záznam z bití modelky posílal kamarádům jako vtip.

Prosím, přestaň, ubližuješ mi,“ křičí v pláči modelka. Její tělo je celé pokryto modřinami, které chce potetovaný tyran ukázat. „Berenger Rose, modelka z obálky,“ zesměšňuje ji agresor. Teror tím však nekončí. Cuthbert svou ženu chtěl vlastnit.

Video
délka: 01:17
360p 240p

Záznam TV reportáže o tom, jak byla modelka Berenger Rose bita manželem. Instagram/Facebook/Youtube.com

Zakazoval jí chodit ven bez něj, dokonce ji zabarikádoval v domě. Nemohla jít ani do koupelny, aby ji nekontroloval. „Řekla jsem mu, že mi vzal základní lidská práva. On mi odpověděl, že žádná nemám. Mlátil mě do hlavy, rukou, nohou, prostě všude. Mlátil mě, dokud jsem všude neměla modřiny,“ vypověděla modelka v pořadu.

Peklo trvalo 9 měsíců. Teď je Cuthbert již za mřížemi, ale kvůli jiným obviněním. Je to totiž recidivista, který měl problémy se zákonem už jako náctiletý. Není však jasné, zda Berenger Rose nahlásila policii to, co barvitě vylíčila v pořadu A Current Affair.

Fotogalerie
21 fotografií