Otec místo slavení narozenin odklízel trosky domu, rodinu připravil požár o střechu nad hlavou

Požár připravil mladou rodinu o střechu nad hlavou. Otec namísto slavení narozenin odklízí trosky.
Autor: shp - 
7. 1. 2016
12:26

Všichni doma spali, ale v tom přišel znenadání devastující požár. Mladá rodina ze slovenského Kosorína přišla během pár okamžiků o střechu nad hlavou. Zoufalý otec, který měl druhý den narozeniny, tak namísto oslav odklízel trosky z místa, kde měli být všichni spolu šťastní, ale jejich sen se při požáru rychle rozplynul.

Oheň spálil střechu na prach. Tam, kde stála stodola, se nyní tyčí jenom ohořelé rámy. Rodinu v noci probudila obrovská rána z garáže. V ní podle všeho praskla pneumatika automobilu, informovala TV Markíza v reportáži.

Manželé i s malou dcerkou ihned vyběhli ven. Všechno už bylo v plamenech. Oheň pod plechovou střechou se od stodoly rychle rozšířil až na dům. Plameny přeskočily až na dvůr sousedů. Tam zničily hospodářskou budovu.

Dalo se jenom zabránit tomu, aby se nešířil na sousední objekty. Postižené objekty se už jenom zabezpečovaly, aby se nerozšiřoval oheň,“ prohlásil řídící důstojník hasičů Pavel Valenta. Dům rodiny je nyní neobyvatelný.

Majitel domu se s televizí bavil jenom mimo kameru. Potvrdil, že se požár rozšířil z garáže a že namísto oslavy narozenin ho čeká odklízení trosek.

Video Otec namísto slavení narozenin odklízí trosky po požáru. - TV Markíza
720p 480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa