Kvůli Kramnému vyhrožují dětem: Odporné praktiky zažívá jeho zastánce

Autor: dce - 
21. 9. 2017
17:35

Odpůrci Spolku Šalamoun patrně nemají svědomí. Dvě děti místopředsedy spolku obdržely drsné výhrůžky od lidí s falešnou identitou! Václav Peričevič nyní hrozí policií. Je přesvědčen, že se takové věci dějí kvůli případu Petra Kramného.

Případ Petra Kramného už roky vyvolává bouřlivé reakce jak ze strany jeho příznivců, tak odpůrců. Druhá skupina ovšem před časem porušila určitou mez slušného chování a začala vyhrožovat dětem Václava Peričeviče, předsedy Spolku Šalamoun. On se aspoň domnívá, že je za odpornými zprávami právě tato skupina lidí.

„Případ Petra Kramného je v mnohém specifický. Jedním ze specifik je fakt, že existuje jistá skupina fanatiků, kteří pod falešnou identitou šíří svoje názory. Dnes tato skupina fanatiků překročila pomyslnou mez,“ uvedl Peričevič podle serveru TN.cz.

Tato skupina má nyní vyhrožovat jeho dvěma dětem (15) a (17). „Je to naprosto za hranicí. To, že se zabýváme nějakým případem, neznamená, že tvrdíme cokoliv o něčí vině či nevině. Pouze shrnujeme zřejmá fakta a předáváme je k dalšímu posouzení. To, že si někdo dovolí obtěžovat nezletilé, je opravdu nevídané,“ tvrdí.

Plánuje se také obrátit na policii, aby výhrůžky jeho dětem vyšetřila. „Požádám proto orgány činné v trestním řízení, ať takové jednání neprodleně prošetří a viníka tvrdě potrestají.“

Podle něj se navíc viníci skrývají za falešné identity. „Jestli si někdo myslí, že pokud si na Facebooku změní fotku a identitu, tak je nedohledatelný, tak se mýlí,“ doplnil.

Doporučujeme
krakonos5000 ( 27. listopadu 2017 22:33 )

Merdání si domlouvejte jinde.

kapsa72 ( 27. listopadu 2017 20:51 )

Udrzuj tenhle odkaz. je spousta zlych kolem nas.Dejme jim cas at zapomenou na muj prispevek na tamte diskusi k Tobe. Prijdu tady jednou k Tobe. A pak se domluvime.

k999 ( 27. listopadu 2017 19:40 )

Mohli byychom být v kontaktu i prostřednictvím fcb.

mescalin ( 27. listopadu 2017 13:27 )

Kájínek vznesl dotaz na vraha, ani na chvíli nezauvažval že by vrahem Kramný nebyl, ptal se vraha jestli rodinu otrávil což pramení z neznalosti kauzy, i sám Kájínek byl odsouzený bez možnosti podrobných informací a debilovi to stačí k přesvědčení.

..krakonos500 ( 27. listopadu 2017 09:45 )

Kajínek prozradil, že el. proud je blbost, že ty holky byly otrávené

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud