Kvůli Kramnému vyhrožují dětem: Odporné praktiky zažívá jeho zastánce

Autor: dce - 
21. 9. 2017
17:35

Odpůrci Spolku Šalamoun patrně nemají svědomí. Dvě děti místopředsedy spolku obdržely drsné výhrůžky od lidí s falešnou identitou! Václav Peričevič nyní hrozí policií. Je přesvědčen, že se takové věci dějí kvůli případu Petra Kramného.

Případ Petra Kramného už roky vyvolává bouřlivé reakce jak ze strany jeho příznivců, tak odpůrců. Druhá skupina ovšem před časem porušila určitou mez slušného chování a začala vyhrožovat dětem Václava Peričeviče, předsedy Spolku Šalamoun. On se aspoň domnívá, že je za odpornými zprávami právě tato skupina lidí.

„Případ Petra Kramného je v mnohém specifický. Jedním ze specifik je fakt, že existuje jistá skupina fanatiků, kteří pod falešnou identitou šíří svoje názory. Dnes tato skupina fanatiků překročila pomyslnou mez,“ uvedl Peričevič podle serveru TN.cz.

Tato skupina má nyní vyhrožovat jeho dvěma dětem (15) a (17). „Je to naprosto za hranicí. To, že se zabýváme nějakým případem, neznamená, že tvrdíme cokoliv o něčí vině či nevině. Pouze shrnujeme zřejmá fakta a předáváme je k dalšímu posouzení. To, že si někdo dovolí obtěžovat nezletilé, je opravdu nevídané,“ tvrdí.

Plánuje se také obrátit na policii, aby výhrůžky jeho dětem vyšetřila. „Požádám proto orgány činné v trestním řízení, ať takové jednání neprodleně prošetří a viníka tvrdě potrestají.“

Podle něj se navíc viníci skrývají za falešné identity. „Jestli si někdo myslí, že pokud si na Facebooku změní fotku a identitu, tak je nedohledatelný, tak se mýlí,“ doplnil.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa