Kvůli Kramnému vyhrožují dětem: Odporné praktiky zažívá jeho zastánce

Autor: dce - 
21. 9. 2017
17:35

Odpůrci Spolku Šalamoun patrně nemají svědomí. Dvě děti místopředsedy spolku obdržely drsné výhrůžky od lidí s falešnou identitou! Václav Peričevič nyní hrozí policií. Je přesvědčen, že se takové věci dějí kvůli případu Petra Kramného.

Případ Petra Kramného už roky vyvolává bouřlivé reakce jak ze strany jeho příznivců, tak odpůrců. Druhá skupina ovšem před časem porušila určitou mez slušného chování a začala vyhrožovat dětem Václava Peričeviče, předsedy Spolku Šalamoun. On se aspoň domnívá, že je za odpornými zprávami právě tato skupina lidí.

„Případ Petra Kramného je v mnohém specifický. Jedním ze specifik je fakt, že existuje jistá skupina fanatiků, kteří pod falešnou identitou šíří svoje názory. Dnes tato skupina fanatiků překročila pomyslnou mez,“ uvedl Peričevič podle serveru TN.cz.

Tato skupina má nyní vyhrožovat jeho dvěma dětem (15) a (17). „Je to naprosto za hranicí. To, že se zabýváme nějakým případem, neznamená, že tvrdíme cokoliv o něčí vině či nevině. Pouze shrnujeme zřejmá fakta a předáváme je k dalšímu posouzení. To, že si někdo dovolí obtěžovat nezletilé, je opravdu nevídané,“ tvrdí.

Plánuje se také obrátit na policii, aby výhrůžky jeho dětem vyšetřila. „Požádám proto orgány činné v trestním řízení, ať takové jednání neprodleně prošetří a viníka tvrdě potrestají.“

Podle něj se navíc viníci skrývají za falešné identity. „Jestli si někdo myslí, že pokud si na Facebooku změní fotku a identitu, tak je nedohledatelný, tak se mýlí,“ doplnil.

Doporučujeme
obamovaprdeI ( 18. října 2017 22:10 )

Otázka je namístě. Po lesích teď běhají nakažené *** a už byli povoláni i policejní odstřelovači na jejich likvidaci. Minule bláznivou Kudláčkovou naháněli po lese policajti, teď jí budou pro změnu přímo lovit. A pleskáci budou mít zase o čem psát

jjusa ( 18. října 2017 16:48 )

Mě je jedno kdo co bude dělat a to by mělo být i tobě po jakém lese budu běhat,je a bude jen moje věc a tvoje zbytečná starost.

Demagogove ( 18. října 2017 16:27 )

Michelle Etiene Bláha zde vystupující pod několika nicky jako Mescalin, franta-mlátička Adam Kolomazník a další jsou už vrcholem této žumpy. JJusa musíš zde čestně prohlásit, že až ty tvoje naprosto průzračné důkazy prasknou, že nepůjdeš zase běhat zase po lese. Kladu si zcela kardinální otázku: Co pak budete dělat?

..krakonos500 ( 18. října 2017 15:34 )

Největší profit má zatím Slámová, která účtuje pozůstalým 700.000,-Kč za svoje "služby". Kámoška nejzvrácenější vědmy Kudláčkové, která nemohla chybět na žádném soudu s PK.

mescalin ( 18. října 2017 15:22 )

Nezaleží na tom co kdy pipkám nakecal, protože si plácáš játra na blesku, určitě jsi nevyvraždil vlastní rodinu jako vrah Kramný, to je zásadní rozdíl mezi plkajícím hlupákem a vrahem.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud