Nesrovnalost v případu Petr Kramný: Řez srdcem Moniky a Klárky odhalil podezřelou chybu?

Autor: aba - 
14. 7. 2017
11:23

Spolek Šalamoun, který se případem Petra Kramného detailně zabývá a poukazuje na údajné justiční chyby, přišel s dalším zjištěním. Tentokrát se týká tkání Kláry a Moniky Kramných. Soudní znalci prý při pitvě pochybili!

Vzorky nekroptického materiálu, tedy tkáně získané po smrti, byly Ústavem soudního lékařství v Ostravě vydány znalcům k přezkoumání. To, že je materiály skutečně možné vydat, odsouhlasil i soud, a tak se poprvé dostaly do ruky znalců mimo soudní přelíčení. A ty čekal šok.

Ukázalo se totiž, že ačkoli je v rozsudku nalézacího soudu uvedeno, že „při repitvě bylo zajištěno dostatečné množství vzorků biologického materiálu za účelem laboratorního vyšetření“, že byl odebrán pouze jeden řez srdce Moniky Kramné a dva řezy srdcem Kláry Kramné.

Tyto vzorky sloužily při soudním procesu jako hlavní důkazy o usmrcení elektrickým proudem. Spolek po konzultaci s odbornou veřejností prohlašuje, že jeden řez srdce není dostatečný k tomu, aby z něj bylo možné určit příčinu smrti.

Šalamoun se také pozastavuje nad přístupem celého Ústavu soudního lékařství v čele s MUDr. Igorem Dvořáčkem. Tvrdí totiž, že zatímco znalci obžaloby měli možnost zkoumat nekroptický materiál na svých pracovištích, pořizovat další řezy a využívat svého týmu, znalci obhajoby tuto možnost nedostali. Museli se osobně dostavit do Ústavu soudního lékařství a pořídit další vzorky jim nebylo umožněno.

Petr Kramný byl za zabití své manželky Moniky a dcery Kláry elektrickým proudem na jejich dovolené v Egyptě odsouzen k výjimečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let.

Video Kramný před soudem - Blesk - Karel Janeček
1080p 720p 480p 360p 240p

Vše o případu Petr Kramný čtěte ZDE >>>

Doporučujeme
babona ( 12. února 2018 12:34 )

Případ nebyl vyřešen, skutek, za který byl PK odsouzen nebyl nikdy prokázán. Jde o justiční omyl, soudce vycházel z "důkazů" JPP. Na takové případy pamatuje náš zákon vynesením osvobozujícího rozsudku. Egypt je muslimská země, paní Monika byla blondýna, ráda se odhalovala, nabízela jistým způsobem své tělo i na internetu (snad myslela jen focení-kdo ví??) PK se v hotelu hádal s personálem, nikdo dodnes přesně neví, CO se tam stalo a jak. Jisté je jedno: Byl odsouzen tzv. Per huba a to v demokratickém státě, kde bychom měli mít nezávislý a spravedlivý soud. Bohužel tomu tak není a Petr Kramný je oběť. Tak tento případ má oběti 4: Moniku, Klárinku a Petra + jeho maminku.

jjusa ( 29. července 2017 09:22 )

Možná máš pravdu mescaline,času má dost a prachů kolik si řekne tak se snaží-MARNĚ!Výmysly neovlivní a je hodně lidí se svým rozumem,kteří na ty bláboly neskočí.Ohání se vzdělanými,ti mají docela jiné priority než se zabývat šalamounama a vrahem své rodiny.To víš diskuse snese vše tak proč ze sebe neudělat vzdělané a chytré,kde jinde by si to mohli dovolit,no né?Nedělají to vůbec kvůli Kramnému ten jich vůbec nezajímá chytli se příležitosti co kdyby to nááhodou vyšlo.Kdyby se o to opravdu zajímali a něco chtěli vyšetřit,tak si měli vzít jako první do parády toho vraha a zjistit tu strašnou otravu jak mohl přežít a pak teprve se zajímat o jejich "OTRAVU" a ne psát nesmysly a přirovnávat ke všemu co se děje v Hurghadě.Nic není takové jako jeho vraždy a nedají se přirovnat k žádné jiné tragédii.

jjusa ( 28. července 2017 18:57 )

K takovým "vzdělaným"lidem jako ty patří i všichni šalamouni,zjistili jak lehce přijít k prachům a nepohnout ani prstem.Vzdělaní totiž nemají čas se zabývat nějakým vrahem,který si vyvraždil svou rodinu.

jjusa ( 28. července 2017 18:51 )

Máš pravdu,nejsi Perič ani Sklenářová,jsi jen kartářka Vlastička sklenička která má ráda skleničky a která je vždy po boku staré u soudu.Nepiš o svém širokém okolí a vzdělaných,protože Kramný je vzdělaným u někde.

jjusa ( 28. července 2017 18:13 )

Vůbec neberou že je to právě on kdo je zabil už kvůli té otravě.To jim ta otrava není ani trochu divná?Není,cítí jen prachy a že by s toho mohlo kápnout i jim!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud