Dědička (†37) realitního impéria se předávkovala heroinem: Po nehodě trpěla depresemi

Autor: msj - 
27. 8. 2018
13:43

Dědička a dcera britského realitního magnáta se předávkovala koktejlem heroinu a silných prášků proti bolesti. Před osmi lety srazila autem mladého cyklistu. Následkům zranění podlehl. Od té doby trpěla depresemi a rozpadlo se jí manželství. V březnu loňského roku ji našel její partner mrtvou ve vaně. O bolestné ztrátě nyní promluvil její otec.

Hannah James (†37) v roce 2010 při dopravní nehodě zabila sedmnáctiletého cyklistu Joela Semmense. K nehodě došlo v anglickém městě Byfleet. Soud jí nařídil sto hodin veřejně prospěšných prací.

Od té doby trpěla silnými depresemi a rozpadlo se jí manželství. Aby přerušila veškerý kontakt s přáteli svého manžela a mohla se vyrovnat s hrůzným zážitkem, rozhodla se odstěhovat do Francie.

V Paříži si brzy našla nového přítele Johna Gladwella, se kterým byla až do své smrti v březnu 2017. John ji našel mrtvou ve vaně bytu, kde společně žili. Údajně si měla namíchat smrtící koktejl – heroin se silnými prášky proti bolesti.

Koronerka Fiona Wilcox označila její smrt za nešťastnou náhodu. O smrtelné kombinaci léků a heroinu pravděpodobně nevěděla. 

Její otec, realitní magnát David James (74), nyní promluvil o posledních okamžicích jeho milované dcery, která se těšila trvalému příjmu z rodinného fondu a byla dědičkou otcova impéria.  

Všimli jsme si, že vykazovala známky deprese a začala víc pít alkohol,“ sdělil David. „Když jsem ji naposledy viděl, byla taková, jakou jsem si ji pamatoval – náladová,“ pokračoval. „Co jsem tak pochopil, říkala, že už nechce brát drogy. Podle mě to byla nehoda. Určitě to byla nehoda,“ zakončil otec.

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
tomik007 ( 27. srpna 2018 17:03 )

Soud jí nařídil sto hodin veřejně prospěšných prací, z cehoz dostala silne deprese...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud