Zemana můžou Češi poslat do houpacího křesla, řekl prezident k možné prohře

Autor: ČTK,Mii - 
22. 6. 2017
17:00

Pokud prezident Miloš Zeman prohraje příští rok volby, odejde z politiky. Odjel by na Vysočinu a četl by si knihy v houpacím křesle. Zeman to řekl na dotaz diváka na čtvrtečním Žofínském fóru v Praze. Současný prezident se uchází o druhé funkční období, patří mezi hlavní favority. Podle posledních průzkumů ale jeho protivníci získávají stále větší podporu.

„Ne, rozhodně ne. V případě, že bych prohrál, si budu číst knihy v houpacím křesle na Vysočině,“ řekl Zeman na otázku, zda by v politice zůstal.

Zeman již jednou odchod z politiky ohlásil, a to po neúspěšné kandidatuře na prezidenta v roce 2003. O další politické působení se Zeman pokoušel založením Strany práv občanů Zemanovci. V roce 2013 uspěl s kandidaturou v první přímé volbě prezidenta.

O prezidentskou funkci se uchází také bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš nebo podnikatel a textař Michal Horáček. Zatímco v minulých měsících byl Zeman považován za jasného favorita, jeho náskok postupně stahuje především Drahoš.

V poslední době se hojně diskutovalo o zdravotním stavu Zemana, který při cestách do Číny či Vietnamu působil unaveně. On sám spekulace o zhoršeném zdraví odmítl, svůj zdravotní stav označil po celou dobu v prezidentské funkci s výkyvy za totožný.

VIDEO: Prezident Miloš Zeman v minulých dnech navštívil Vietnam a Kazachstán. Poslechněte si, co na vietnamské konferenci říkal:

Video Miloš Zeman promluvil o řadě témat, která hýbou společností. - Blesk - Vera Renovica
720p 360p

VŠE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH 2018 ČTĚTE ZDE

Doporučujeme
oldedek ( 24. června 2017 08:38 )

Myšlení voličů Zemana " Jéééé Máňo. Miloš zase řekl v televizi svi@ně. Ten jim to zase nandal. Je prostě jeden z nás. Toho budu volit. Votevři flašku rumu a namaž mi chleba sádlem ať to voslavíme "

pruxas ( 23. června 2017 19:38 )

PAN PREZIDENT JE NA OBČANY SLUŠNÝ A UCTIVÝ !!!! NA POLITIKY JAK SI KDO ZASLOUŽÍ !!!!

666provas ( 23. června 2017 17:22 )

To je úžasné jak zde kvičí zelení vzteky z pražská kavárny lidský odpad, pravičácký sliz zlodejský Jen skakejte 50 metrů do vejšky, rudý a zelený vzteklouni, stejně vám to je na nic. Jak správně řekl pan Zeman prezident, většina Čechů jsou primitivní lůza a přesně ta lůza se zde do prezidenta Zemana strefuje, ale ten vás má na háku, mutanti, jenže na to nemáte IQ aby vám to lůzo došlo. BRAVO PANE PREZIDENTE ZEMANE, Sobotka je samozřejmě jedna z největších swiň v politice

bohuslav-sobotka ( 23. června 2017 15:03 )

Prezident Zeman jen potvrdil to, co si o mě myslí o křivákovi Sobotkovi většina lidí. Sobotka je neschopný podrazácký lempl, který je schopen obrátit kabát za hodinu pětkrát. Že jsem opravdu bezpáteřní swině jasně dokazuje to, že jsem se spojil s megazlodějem Kalouskem, který tento stát už jednou se svými kumpány rozkradl a nikdo o něm nechce ani slyšet. A skutečnost, že blbec, kterého vlastní strana vykopala (MĚ) z funkce předsedy strany, dělá premiéra státu je ostuda. Vždyť je to proti zdravému rozumu nechat mě vola dále v zahraničí likvidovat pověst a suverenitu České republiky. Okamžitě mě blba z této funkce vykopat. Už za toto jasné vyjadřování má Zeman můj a nejenom můj hlas ve volbách. BRAVO PANE PREZIDENTE ZEMANE

oldedek ( 23. června 2017 11:09 )

 Myšlení voličů Zemana " Jéééé Máňo. Miloš zase řekl v televizi svi@ně. Ten jim to zase nandal. Je prostě jeden z nás. Toho budu volit. Votevři flašku rumu a namaž mi chleba sádlem ať to voslavíme "

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud