Vinaři je český seriál TV Prima. Odvysílané díly seriálu jsou k dispozici online. V seriálu se objevili známí herci jako Pavel Liška, Václav Postránecký, Tomáš Matonoha, Lukáš Langmajer či Tereza Kostková.

Populární seriál Vinaři se odehrává ve fiktivní obci Křetice. Natáčení však probíhalo na různých místech. Některé z nich dělí vzdálenost až 300 kilometrů. Ústředním tématem je střet Pražáků s moravskými milovníky vína. Titulní píseň Víno k první sérii nahrála skupina Chinaski. K druhé řadě pak vznikl song nazvaný Víno je grunt a nazpívala ho Ewa Farna.

Bedřich Pavlíček (Václav Postránecký) je vážený křetický občan a jeho narozeniny jsou v Křeticích stejně významné jako třeba Vánoce. Jeho dcera Kateřina Hýsková (Tereza Kostková) se svými dospělými dětmi Buddym (Jan Brožek) a Petrou (Alžběta Vaculčiaková) bydlí v Praze, vzápětí však zjistí, že v Křeticích je doma.

Vinaři - online ke zhlédnutí seriál ZDE

Kultovní komediální seriál o víně a lidech kolem něj Vinaři je rozdělen na dvě série. První řada vznikla v roce 2014 a měla 16 dílů. Druhá série Vinaři 2 byla natočena v roce 2015. Všechny epizody seriálu TV Prima, Vinaři, jsou dostupné online ke zhlédnutí. Tvůrci se snaží se do seriálu Vinaři snaží vtěsnat nejen moravské zvyky, ale i typický jazyk. Diváci tak mohou slyšet pokusy herců o moravské nářečí

Vinaři - herci a postavy

Václav Postránecký - Bedřich Pavlíček
Hynek Čermák - František Vlček
Pavel Liška - Miroslav Tomica
Lucie Benešová - Hedvika Taušová
Tomáš Matonoha - Jakub Hřebec
Lukáš Langmajer - Machr
Tereza Kostková - Kateřina Hýsková
Miroslav Táborský - Jan Fuksa
Jitka Čvančarová - Jana Hamplová 

Vinaři online - video

Video
délka: 01:07.28
Video se připravuje ...

Vinaři archiv TV Prima

Vinaři - zajímavosti a nejnovější info

Fotogalerie
5 fotografií

Seriály na Blesk.cz

Nevíte, kde najít titulky k nejnovějším seriálům. Nejste si jistí jmény herců jednotlivých postav? Všechny informace, který by o oblíbených seriálech měl znát každý fanoušek najdete zde.

13 důvodů proč * Teorie velkého třesku * Hra o trůny

Jak jsem poznal vaší matku * Temný kraj * Labyrint 2

Kosmo * Doktor Martin 2 * Cirkus Bukowsky * Rapl

Mordparta * Sanitka * Sanitka 2 * Ohnivý kuře

Drazí sousedé * Přístav * Cesty domů * Vyprávěj

Ulice * Zločin v Polné * Ordinace v růžové zahradě

Vinaři * V.I.P. vraždy * Na vodě * Případy 1. oddělení

Arrow