Rapl je kriminální seriál České televize volně navazující na Cirkus Bukowsky. V akci je opět detektiv Kuneš (Hynek Čermák). Odvysílané díly jsou k dispozici online.

Rapl je třináctidílný krimiseriál z dílny České televize, který volně navazuje na úspěšný Cirkus Bukowsky. Režie se ujal scénárista a spoluautor námětu Jan Pachl. Druhým autorem je dramaturg Josef Viewegh. Hlavní postavou je opět detektiv Kuneš.

Souboj - Rapl vs. Mordparta

Premiérový díl seriálu Rapl Česká televize odvysílala v pondělí 29. srpna 2016. O den dříve ČT smetla konkurenci premiérou druhé řady oblíbeného seriálu Doktor Martin. Seriál s Miroslavem Donutilem v hlavní roli sledovalo 1,139 milionu diváků. Hlavním konkurentem seriálu Rapl je kriminálka FTV Prima Mordparta.

Rapl - online ke zhlédnutí ZDE

Režisér Jan Pachl se na seriálu Rapl spojil se svým "dvorním" kameramanem Markem Jandou, autorem hudby Tadeášem Věrčákem a dalšími tvůrci, včetně herců Jiřím Vyorálkem, Stanislavem Majerem či Anetou Krejčíkovou. Poslední klapka Rapla padla na konci června na Kavčích horách.

Rapl - herci a postavy

Hynek Čermák - major Kuneš
Lukáš Příkazký - nadporučík Lupínek
Alexej Pyško - podplukovník Rohan
Lucie Žáčková - poručík Slepičková
Jan Dolanský - kapitán Gregor
Miroslav Etzler - Lucas Rohan

Rapl - zajímavosti a nejnovější info

Fotogalerie
4 fotografie

 

Seriály na Blesk.cz

Nevíte, kde najít titulky k nejnovějším seriálům. Nejste si jistí jmény herců jednotlivých postav? Všechny informace, který by o oblíbených seriálech měl znát každý fanoušek najdete zde.

13 důvodů proč * Teorie velkého třesku * Hra o trůny

Jak jsem poznal vaší matku * Temný kraj * Labyrint 2

Kosmo * Doktor Martin 2 * Cirkus Bukowsky * Rapl

Mordparta * Sanitka * Sanitka 2 * Ohnivý kuře

Drazí sousedé * Přístav * Cesty domů * Vyprávěj

Ulice * Zločin v Polné * Ordinace v růžové zahradě

Vinaři * V.I.P. vraždy * Na vodě * Případy 1. oddělení

Arrow