Drazí sousedé je český seriál komerční TV Nova. Odvysílané díly seriálu Drazí sousedé jsou k dispozici online. V seriálu se objevili známí herci jako Milan Šteindler, Lenka Zahradnická, Tomáš Novotný, Jan Tříska či Lucie Šteflová.

Seriál Drazí sousedé vysílá televize Nova. Netradiční příběh komediálního dramatu Drazí sousedé se odehrává ve vesničce Vlkov na okraji národního parku. Starý Alois (Jan Tříska) žije na vesnici po svém, straní se lidí a chová se podivínsky. Vesničané se ho bojí. Zemře nešťastnou náhodou.

Po pohřbu se vnoučata Kateřina (Lenka Zahradnická), Filip (Petr Buchta) a Tomáš (Štěpán Benoni) od notáře dozvídají, že jim Alois odkázal 30 milionů pod podmínkou, že budou po dobu jednoho roku žít na vesnici v jeho zpustlém domě. V případě, že tak neučiní, peníze propadnou obci.

Drazí sousedé - online ke zhlédnutí seriál ZDE

Seriál Drazí sousedé odstartoval 14. 3. 2016 a vysílá se dvakrát týdně (pondělí a středa). První díl seriálu Drazí sousedé v průměru vidělo 931 tisíc lidí, předčily je jen Případy 1. oddělení České televize a Ohnivý kuře televize Prima. V seriálu Drazí sousedé se objevila i mladičká herečka Lucie Šteflová, která se živila prostitucí a čelila kvůli tomu nevídanému skandálu.

Drazí sousedé - herci a postavy

Lenka Zahradnická - Kateřina Vrbová
Tomáš Novotný - strážce parku Honza
Štěpán Benoni - Tomáš Procházka
Jan Tříska - děda Alois
Jana Krausová - Milada Procházková
Dana Batulková - Hanka Kučerová
Robert Jašków - Václav Vrba
Ivana Andrlová - Zdenka Chalupová
 

Drazí sousedé - Lucie Šteflová

Lucie Šteflová v seriálu Drazí sousedé
Autor: TV Nova

Drazí sousedé - zajímavosti a nejnovější info

Fotogalerie
8 fotografií

Seriály na Blesk.cz

Nevíte, kde najít titulky k nejnovějším seriálům. Nejste si jistí jmény herců jednotlivých postav? Všechny informace, který by o oblíbených seriálech měl znát každý fanoušek najdete zde.

13 důvodů proč * Teorie velkého třesku * Hra o trůny

Jak jsem poznal vaší matku * Temný kraj * Labyrint 2

Kosmo * Doktor Martin 2 * Cirkus Bukowsky * Rapl

Mordparta * Sanitka * Sanitka 2 * Ohnivý kuře

Drazí sousedé * Přístav * Cesty domů * Vyprávěj

Ulice * Zločin v Polné * Ordinace v růžové zahradě

Vinaři * V.I.P. vraždy * Na vodě * Případy 1. oddělení

Arrow