Temný Kraj je detektivní seriál FTV Prima, který mel premiéru 15. ledna 2017. Zde najdete zajímavé informace o seriálu, hercích i postavách. Všechny díly jsou ke zhlédnutí online.

Temný Kraj je populární detektivní seriál v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem. FTV Prima detektivku vysílá každou neděli ve 20:15, přičemž premiéru si Temný Kraj odbyl 15. ledna 2017.

Temný Kraj - zajímavosti a aktuální info ZDE

Kromě ikony českého hereckého rybníčku Lukáše Vaculíka v seriálu Temný Kraj hrají například Kristýna Nováková-Fuitová, Jan Teplý ml., Saša Rašilov či Tereza Kostková. V epizodních rolích se objevují další známé osobnosti.

Hlavní postavou seriálu Temný Kraj je kriminalista Petr Kraj, který se svým psem a nezkušeným týmem řeší případy šesti sériových vražd. Právě pražský odborník na vraždy Kraj se ze zdravotních důvodů přesouvá na malebný venkov, kde ale pocítí temnotu a zlo v křišťálově čisté podobě.

Temný Kraj online - celé díly ke zhlédnutí ZDE

Nedělní premiéru 15. ledna sledovalo u obrazovek necelých 1,6 milionů diváků a Temný Kraj naprosto převálcoval konkurenci. S odstupem na druhém místě skončila Česká televize s prvním dílem pořadu GEN - Galerie elity národa a rovněž premiérou seriálu Bohéma. Třetí místo brala Nova, která nasadila osvědčenou komedii Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody.

Video
délka: 00:52.68
Video se připravuje ...

Nový seriál Temný kraj: Vaculík vystrčí holý zadek! FTV Prima

Fotogalerie
29 fotografií

Seriály na Blesk.cz

Nevíte, kde najít titulky k nejnovějším seriálům. Nejste si jistí jmény herců jednotlivých postav? Všechny informace, který by o oblíbených seriálech měl znát každý fanoušek najdete zde.

13 důvodů proč * Teorie velkého třesku * Hra o trůny

Jak jsem poznal vaší matku * Temný kraj * Labyrint 2

Kosmo * Doktor Martin 2 * Cirkus Bukowsky * Rapl

Mordparta * Sanitka * Sanitka 2 * Ohnivý kuře

Drazí sousedé * Přístav * Cesty domů * Vyprávěj

Ulice * Zločin v Polné * Ordinace v růžové zahradě

Vinaři * V.I.P. vraždy * Na vodě * Případy 1. oddělení

Arrow