Tvoje tvář má známý hlas 4. řada je pokračování populární imitační show založené na formátu pořadu s názvem Your Face Sounds Familiar. Všechny díly jsou online ke zhlédnutí.

Show Tvoje tvář má známý hlas se vrátila na podzim 2017. Předešlé tři série měly mimořádný úspěch. První díl 4. řady odvysílala TV Nova 2. září. Tvář se nevysílá v neděli, ale v sobotu a to v hlavním vysílacím čase.

Tvoje tvář má známý hlas 4 - nejnovější info ZDE

Čtvrtou řadu show Tvoje tvář má známý hlas ozdobily nové osobnosti! V různých maskách se představují zpěvačka Leona Machálková, muzikálový zpěvák Jan Kopečný, herečky Aneta Krejčíková a Berenika Kohoutová, moderátor Dalibor Gondík, herec a moderátor Tomáš Matonoha, modelka Jitka Boho Válková a hudebník Jan Maxián. Vítězkou se stala Berenika Kohoutová.

V porotě čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas usedli Jakub Kohák, Janek Ledecký a Aleš Háma, který nahradil Ivu Pazderkovou. Známá komička odmítla účinkovat v dalším pokračování show. V roli kouče ji nahradil Martin Dejdar. Moderátorem zůstal Ondřej Sokol.

Tvoje tvář má známý hlas 1. řada online

Tvoje tvář má známý hlas 2. řada online

Tvoje tvář má známý hlas 3. řada online

První řadu reality show Tvoje tvář má známý hlas vysílala TV Nova od 26. března do 11. června 2016. Moderátorem byl Ondřej Sokol, v porotě usedli Jakub Kohák, Janek Ledecký a Jitka Čvančarová. Každý týden se mohli diváci těšit na jednoho speciálního porotce. Sledovanost pořadu se pohybovala kolem 2 milionů diváků.

Druhá řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas měla premiéru na TV Nova v neděli 4. září 2016 a rovněž měla vysokou sledovanost. Moderátor i mužské osazenstvo poroty ve druhé sérii setrvali, Jitku Čvančarovou nahradila soutěžící z první řady Iva Pazderková. Finále, které vyhrál Jan Cina, sledovalo 1,7 milionu diváků.

Třetí řadu show Tvoje tvář má známý hlas vyhrála herečka Tatiana Vilhelmová. Druhý skončil moderátor a hudebník Milan Peroutka, třetí zpěvačka Markéta Konvičková a čtvrtá herečka Martha Issová. Spousta fanoušků však s vítězkou nebyla spokojena. Finálový večer ozdobil vystoupením Karel Gott.

VIDEO: Vystřižená scéna ve Tváři s Věrou Špinarovou

Video
délka: 03:08.07
Video se připravuje ...

Tohle jste v televizi neviděli! Vystřižená scéna se Špinarovou v Tváři! 

Tvoje tvář má známý hlas 4 online: Celé díly ZDE

Informace o všech řadách show Tvoje tvář má známý hlas najdete ZDE >>>

Fotogalerie
44 fotografií

Televizní pořady na Blesk.cz

Chcete znát detaily z vašich oblíbených televizních pořadů a reality show? Potom jste na správném místě. Přečtěte si, kdy se začaly vysílat, kde najít starší díly, nebo si přečtěte pikantní informace ze zákulisí jejich natáčení.

Vetřelci dávnověku * Utajený šéf * Co na to Češi

Tvoje tvář má známý hlas * Výměna manželek

Malé lásky * Chart Show * Pevnost Boyard

Deník Dity P. * Ano, šéfe! * Prostřeno

Jak se staví sen