Tvoje tvář má známý hlas 3. řada je pokračování imitační show založené na formátu pořadu s názvem Your Face Sounds Familiar. Všechny díly budou online ke zhlédnutí.

Oblíbená imitační show Tvoje tvář má známý hlas se vrací s třetí řadou! Po úspěchu předešlích dvou řad chystá TV Nova vysílání té třetí na jaro 2017 a slibuje nové, neokoukané tváře. Premiéra třetí řady Tváře bude v neděli 26. února.

Tvoje tvář má známý hlas 3: Celé díly ke zhlédnutí ZDE

Ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas 3 se představí moderátorka Adéla Gondíková, herečky Klára Issová a Tatiana Vilhelmová, moderátor Aleš Háma, zpěvák Ondřej Ruml, moderátor Milan Peroutka, herečka Martha Issová, zpěvačka Markéta Konvičková či herec a moderátor Martin Dejdar.

V porotě třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas zasedne opět trojice Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková + jedna hostující osobnost. Pořad bude moderovat Ondřej Sokol.

Tvoje tvář má známý hlas 1. řada online

Tvoje tvář má známý hlas 2. řada online

První řadu reality show Tvoje tvář má známý hlas vysílala TV Nova od 26. března do 11. června 2016. Moderátorem byl Ondřej Sokol, v porotě usedli Jakub Kohák, Janek Ledecký a Jitka Čvančarová. Každý týden se mohli diváci těšit na jednoho speciálního porotce. Sledovanost pořadu se pohybovala kolem 2 milionů diváků.

Druhá řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas měla premiéru na TV Nova v neděli 4. září 2016 a rovněž měla vysokou sledovanost. Moderátor i mužské osazenstvo poroty ve druhé sérii setrvali, Jitku Čvančarovou nahradila soutěžící z první řady Iva Pazderková. Finále, které vyhrál Jan Cina, sledovalo 1,7 milionu diváků.

VIDEO: Vítězka Tváře Hana Holišová

Video
délka: 02:38

Vítězka Tváře Hana Holišová: Co bude dělat teď? Víme, v koho se promění v létě! David Turek

Tvoje tvář má známý hlas 3 - nejnovější info ZDE

Fotogalerie
56 fotografií

Další oblíbené pořady a seriály:

Deník Dity P. online

Ulice online

Případy 1. oddělení online

Pevnost Boyard online

Mordparta online

Rapl online

Cirkus Bukowsky online

Doktor Martin 2 online

Na vodě online

Tvoje tvář má známý hlas 2 online

V.I.P. vraždy online

Ordinace v růžové zahradě online

Cesty domů online

Vyprávěj online

Ohnivý kuře online

Vinaři online

Drazí sousedé online

Přístav online

Sanitka 2 online