Na vodě je další seriál TV Nova, jehož premiéru televize naplánovala na 7. únor 2016. Odvysílané díly budou k dispozici online. V příběhu hrají známí herci jako např. Tomáš Klus, Lukáš Langmajer, Lukáš Pavlásek, Lenka Vlasáková, Oldřich Kaiser, Luděk Sobota či Ester Geislerová.

Úspěšnému pětatřicátníkovi Hugovi se změní celý život - opustí ho žena, přijde o práci i o střechu nad hlavou. Po zoufalém skoku z mostu se vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. A tam nastartuje nový život a najde i nové přátele. Obyvatelé zátoky si prostě žijí po svém.

Na vodě - online ke zhlédnutí seriál ZDE

Premiéra rodinné seriálové komedie Na vodě byla naplánována na neděli 7. února 2016. Natočil ji režisér Milan Cieslar. První klapka padla v úterý 25. srpna 2015 na libeňském ostrově v Praze. Seriál Na vodě chce konkurovat podobným úspěšným projektům z prostředí života na řece. Jako první přišla s nápadem Česká televize, která v roce 2014 uvedla komediální seriál o vodnících Neviditelní. V roce 2015 následovala Prima s divácky oblíbeným Přístavem

Na vodě - herci a postavy

Lukáš Langmajer - Hugo
Tomáš Klus - Honza
Oldřich Navrátil - kapitán
Lenka Vlasáková - Boženka
Lukáš Pavlásek - Stanislav
Oldřich Kaiser - Bohumil
Luděk Sobota - režisér
Ester Geislerová - Monika

Fotogalerie
5 fotografií

Seriály na Blesk.cz

Nevíte, kde najít titulky k nejnovějším seriálům. Nejste si jistí jmény herců jednotlivých postav? Všechny informace, který by o oblíbených seriálech měl znát každý fanoušek najdete zde.

13 důvodů proč * Teorie velkého třesku * Hra o trůny

Jak jsem poznal vaší matku * Temný kraj * Labyrint 2

Kosmo * Doktor Martin 2 * Cirkus Bukowsky * Rapl

Mordparta * Sanitka * Sanitka 2 * Ohnivý kuře

Drazí sousedé * Přístav * Cesty domů * Vyprávěj

Ulice * Zločin v Polné * Ordinace v růžové zahradě

Vinaři * V.I.P. vraždy * Na vodě * Případy 1. oddělení

Arrow