Čtvrtek 5. října 2023
Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš
Oblačno 18°C

Žena na svatbě v Mostě pobodala hosta: Podezřelou soud do vazby neposlal, je prý bezproblémová

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Blesk: Václav Burian)
Autor: VaB - 
21. dubna 2023
13:11

Pobodání na svatbě v Mostě naštěstí neskončilo tragicky. Muže ale vrtulník transportoval ve vážném stavu do nemocnice. Podezřelou 39letou ženu policisté obvinili z pokusu o těžké ublížení na zdraví! Do vazby útočnici soud neposlal, hrozí jí nicméně až deset let vězení.

Svatební veselka se konala v Mostě v jednom z panelových domů v sobotu vpodvečer. Konkrétně v sedmém patře. Na oslavu dorazil i jeden z hostů, ze kterého ostatní neměli moc radost. „Měli svatbu, přišel za nimi jeden z hostů a nechoval se úplně správně, tak ho ženich požádal, ať odejde. Jemu se to nelíbilo, tak žena zaútočila,“ popsal recepční domu.

Podle webu CNN Prima News pak 39letá žena na muže zaútočila nožem a bodla ho do krku. Záchranářský vrtulník muže ve vážném stavu transportovali do nemocnice v Ústí nad Labem.

Celý incident má po několikadenním vyšetřování pokračování. Kriminalisté ženu obvinili. „Mostecký vyšetřovatel zahájil trestní stíhání devětatřicetileté ženy ze spáchání zvlášť závažného zločinu pokusu těžkého ublížení na zdraví a státnímu zastupitelství podal návrh na vzetí obviněné do vazby,“ popsala pro televizi mluvčí police Ilona Gazdošová.

Státní zástupce ale policii nevyhověl, a ženu tak stíhají na svobodě. Podle CNN Prima News patrně proto, že je bezproblémová, chodí do práce a pokračovat v trestné činnosti nebude. V případě prokázání viny jí hrozí až deset let vězení.

Video  Policisté na místě činu v Nejdku na Karlovarsku.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud