Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Tereza H. (26) popsala osudové zatčení na letišti v Pákistánu: Všechno je v pr*eli!

Autor: rfl - 
7. dubna 2023
05:00

Tereza H. (26) se ve svém novém videu rozpovídala o tom, jak proběhlo osudné zatčení na letišti v Pákistánu. Když jí celník poklepal na rameno, situace nabrala rychlý spád. Blonďatá Češka zavzpomínala na šok a obrovský strach. Její kufr doslova vyrabovali, včetně spodního prádla.

Osudným dnem se Tereze H. (26) z Uherského Hradiště stal 10. leden 2018. Odletět do Evropy měla o tři až čtyři dny dříve. Lidé, kteří s ní trávili v Pákistánu čas, ale tušili, že by mohla mít problémy. Odlet z pákistánského Láhauru tak o několik dní odložili s tím, že posléze vše proběhne hladce.

„Já už jsem byla nachystaná, jeli jsme na letiště. A ten borec mi říká, že to musíme otočit. A on, že cosi kvůli kontrolám a že bychom dlouho čekali. Ho*no bysme dlouho čekali, oni akorát nechtěli, aby mě tam chytli,“ popsala blonďatá Češka ve videu na sociální síti Herohero.

Podplacení pracovníci

Na letiště Terezu přivezli 10. ledna kolem jedné hodiny ráno. Její letadlo do Dubaje, odkud pak měla dalším spojem letět do Irska, mělo odletět kolem třetí hodiny ranní. „Přivezli mě na letiště v jednu hodinu ráno a v 1:05 už jsem byla zatčená,“ odvyprávěla s úsměvem. Situace přitom působila tak, že vše bylo dopředu pečlivě naplánované. Pákistánští „přátelé“ Tereze řekli, že má jít k přepážce číslo jedna nebo dva. Údajně tam měli mít podplacené lidi.

První kontrolou prošla bez problémů, stejně tak i další. „Druhá byla v kabince, kde byly dvě muslimky. Ty holky mě prohledaly a řekly, že můžu jít,“ popsala s tím, že u třetí kontroly byl muž z armády. Zkontroloval jí letenky a popřál šťastnou cestu.

Zaklepal na rameno

Tereza pak v odletové hale vyhlížela své letadlo. V tu chvíli za ní přišel muž v tmavě modré uniformě a poklepal jí na rameno. „A říká mi, abych šla za ním. Už jsem tušila, že je něco špatně. Řekl mi, jestli mu můžu ukázat kufr. Chtěla jsem to zahrát, ale kufrem jsem si nebyla jistá, tak jsem mu dala kabelku. A on říká, že tohle ne,“ dodala Tereza. Z kufru jí vyházel všechny věci, včetně použitého spodního prádla.

Muž, zřejmě celník, pak v kufru narazil na dvojité dno. „Všechno vytáhl, podíval se na dno a zaklepal. Říkal, že je to nějaké tvrdé. V tu chvíli jsem myslela, že odpadnu, že je všechno v pr*eli,“ odvyprávěla mladá žena. Když celník do kufru zabodl ostrý nástroj, uviděl bílý prášek. Tereza konkrétně nepopsala, o co šlo. Podle předchozích informací měla mít v kufru až devět kilo heroinu. Soud ji posléze všech obvinění zprostil a údajné pašování drog jí nikdy prokázáno nebylo.

Lucie Nová ( 17. dubna 2023 14:23 )

Svatá pravda

stellastella ( 7. dubna 2023 19:50 )

Na insragramu pise : mne nenase rete”
Vubec si neuvědomuje, ze si sama se re na paty.
Ze nekomu tech 9 kg chybi a ze svet je maly.
Je videt, ze si tady komenty cte,
Mila slecno, věřte tomu, jste nula a vite to.
Nic chytrého ani duchaplného z Vas nevypadlo.
Je dobře, ze se nikdo s Vašim pribehem nechce spinit
Neveřím, ze by Vašim rodičům nevadilo, co jste provadela a cim ted ze sebe děláte ukřivděnou “chudinků” a ani to neumíte alespon trosku poutavě podat.
Užijte si své chvíle slávy, žádný strom neroste do nebe.

Lucie Nová ( 7. dubna 2023 15:14 )

Totál tupost....Těch svých 750 fanoušku, co jí zaplatí pár euro, někde na nějaké "platformě"...A šup hned je to venku....Debilita holt nemá konce...Ta picka zatím stejně vidí jen a jen prachy...Bez ohledu na rodinu a vlastně na svůj budoucí život...Maminka k pohledání ))

Lucie Nová ( 7. dubna 2023 14:05 )

Jsi si vydělala pár korun a máš ostudu na celý život, stejně, jako Tvoji rodiče....Super!!! Dcera k pohledání....

miroslava13 ( 7. dubna 2023 13:50 )

ještě ze sebe dělá hvězdu!!!

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud