Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Poslední hodiny ubodané Luisy (†12)! Před mordem s ní vražedkyně natáčely tanečky na TikTok

Autor: rix - 
24. března 2023
10:33

Teprve dvanáctiletou Němku Luisu ubodaly dvě její kamarádky pilníkem na nehty. Jak se ukázalo, dívky spolu před mordem jakoby nic natáčely videa na TikTok. Proti nezletilým podezřelým se vznesla vlna hněvu. Jejich domy musí hlídat policisté. Místní se obávají, že násilnice kvůli nízkému věku uniknou trestu. Je jim třináct a dvanáct let. 

Případ otřásl i zkušenými kriminalisty. „Je to šokující, tohle se neděje každý den. Za 40 let služby jsem nic podobného nezažil,“ vyjádřil se k tragédii vrchní policejní viceprezident Jürgen Süs. Obě podezřelé dívky se k činu po výslechu doznaly. 

Je s podivem, že Luisu ubodaly její dobré kamarádky. Společně před mordem natáčely videa na TikTok. Co obě mladé dívky k tak strašnému činu najednou ponouklo, policisté zatím neví. Luisa zemřela trýznivým způsobem. Němky ji ubodaly pilníkem na nehty. 

Na TikTok jedna z vražedkyň vložila video i v den, kdy se našlo Luisino tělo. Veřejnost mezitím volá po spravedlnosti a oběma dívkám vyhrožuje smrtí. Existuje možnost, že kvůli nízkému věku obě vražedkyně trestu uniknou. 

Policisté dokonce vystěhovali rodiny obou dívek z jejich rodných domů v obavě, že by mohlo dojít k násilnostem. V jejich okolí hlídkují policisté. „Z důvodu ochrany všech osobnostních práv ze strany vyšetřujících orgánů nelze zveřejnit žádné podrobné informace,“ uvedli k případu policisté. 

Obyvatelé mezitím sepsali petici, na které je už 150 000 podpisů. Žádají změnu zákona tak, aby se snížil věk trestní odpovědnosti. Právník Gerd Hamme ale podle deníku Daily Mail varoval, že taková rozhodnutí učiněná v emocionálně napjatém období nejsou racionální. 

„V tuto chvíli je nálada emocionálně velmi vyhrocená. I když je to zcela pochopitelné, není to dobrý základ pro revizi osvědčených předpisů. Je lepší k tomu přistupovat s chladnou hlavou,“ vysvětlil Hamme. V současné době jsou v Německu trestně odpovědní mladiství od 14 let. 

Mluvčí německého ministra spravedlnosti změnu zákona vyloučil. „Násilná smrt malé holčičky je hrozná zpráva. Je smutné, že tento ohavný čin spáchaly zřejmě dvě malé dívky,“ popsal. „Nicméně v současné době neexistují žádné plány na snížení stávající věkové hranice,“ dodal. 

Video  Insta Crime Podcast: Robert Schnajger brutálním způsobem zavraždil expřítelkyni  - Červený Chebotareva
Video se připravuje ...

 

Lada Mandracchia ( 27. března 2023 21:37 )

Fackovat 24/7 je málo.... Takový fakany bych vydědila, nechala minimálně 5 dní hladovět a pak je hodila na ulici. I když jako výchova rodičů stála za *** už asi od začátku. A co se týče toho debilniho pravnika nebo co to je za hovado,... Zajímalo by mě, jestli by měl stejný názor, kdyby to byla jeho dcera.

lucie13 ( 25. března 2023 11:24 )

Není to jen v Německu, v Rakousku to samé. Kromě nesčetných skupinových znásilněních, jsou v průměru zavražděný 3 ženy měsíčně.
Byla mezi nimi i jen 13letá Leonie (Vídeň Donaustadt), kterou partička Adgánců nejprve zdrogovala a znásilnila a poté mrtvou pohodila venku.

erdk ( 24. března 2023 20:14 )

Původcem tohoto věškerého zla v Německu, byla politická rozhodnutí baby Merkel.

petr1982 ( 24. března 2023 14:32 )

http­s://ww­w.tik­tok.co­m/@er­win.28­779/vi­deo/7­211018­844905­688326

lucie13 ( 24. března 2023 13:44 )

před následky justice (ne jističe)

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání