Sobota 3. června 2023
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
Jasno 20°C

Holčička (†3) zemřela v rozpáleném autě: Máma (28) ji tam nechala tři hodiny

Autor: rc - 
5. června 2021
20:58

Holčičku (†3) nechala máma v autě dlouhé tři hodiny a šla se postarat o konopí na svou farmu. Teploty však toho dne dosahovaly vysokých čísel a v autě stouply až k 38 stupňům Celsia. V obrovském dusnu dívka nemohla dýchat. Přivolaný policista se ji marně pokoušel oživit. V nemocnici ji prohlásili za mrtvou.

Ve vězení skončila máma Eustajia Mojica Dominguezová. Policie ji stíhá za zabití její vlastní dcery Jessicy Camposové. Osmadvacetiletá máma z Kalifornie nechala svou dceru za horkého dne uvnitř vozu a odešla. Holčička byla v rozpáleném autě až tři hodiny. Teploty v autě dosahovaly až k 38 stupňům Celsia.

Podle informací britského deníky Daily Mail byl interiér rozžhavený jako plotýnka a holčička nemohla dýchat. Zatímco se dítě dusilo v autě, její máma se starala o svou farmu s konopím. Na místo přispěchal policista, který se snažil Jessicu oživit. Záchranka ji ještě přivezla do nemocnice, ale tam byla prohlášena za mrtvou.

Policisté z protidrogového na farmě zadrželi až 215 kilogramů zpracované marihuany. Při prohlídce domu navíc uvnitř našli další čtyři děti, přičemž nejmladšímu z nich bylo pouhých devět měsíců. Všechny děti předali do péče sociální služby. Kromě mámy tragicky zesnulé holčičky na policii skončili další čtyři lidé a to Araceli Mojicaová (33), Emmanuel Ortiz-Aguilar (34), Valentin Aguilar-Ortiz (27) a Victor Flores Corona (41).

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání