Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Těhotnou Lejlu Abasovovou (†40) na ulici ubodal vlastní bratr: Rusovi se nelíbil její nový vztah

Autor: rc - 
19. března 2021
14:44

Brutální vražda šokovala ruské město Kotělniki poblíž Moskvy. Několik jeho obyvatel bylo svědky smrti Lejly Abasovové, na kterou přímo na ulici zaútočil její vlastní bratr nožem. Čtyřicetileté matce do hrudníku zasadil několik ran a posléze ji nechat ležet v tratolišti krve. Těhotná žena na místě zemřela.

Hádka se ve čtvrtek ráno strhla mezi Lejlou Abasovovou a jejím bratrem Munirem Asadovem ve městě Kotělniki poblíž Moskvy. Třiačtyřicetiletý muž měl podle očitých svědků na svou sestru křičet, že je nevěrná muslimka. Divoká hádka se podle informací ruského deníku Komsomolskaja pravda strhla před bytovým domem. Podle očitého svědka měl bratr Lejlu nazývat špínou.

Hádka se po chvíli vyostřila, Asadov vytáhl nůž a na svou sestru zaútočil! Lejle uštědřil několik bodných ran a pak ji nechal ležet v tratolišti krve. Nůž pak odhodil do sněhu a odešel. Na místo byla přivolaná záchranka, ovšem pro pobodanou Lejlu už bylo pozdě. „Žena zemřela na následky zranění. Na místě byl nalezen nůž. Údajný vrah byl zadržen,“ informovala Olga Vradijová, vedoucí asistentka hlavního vyšetřovacího výboru Ruské federace v Moskevské oblasti.

Lejla měla být navíc těhotná se svým třetím dítětem. Šťastnou novinu o těhotenství se údajně dozvěděla noc před svou smrtí. Motivem brutální vraždy podle zpravodajského webu Lenta.ru bylo, že se jejímu bratrovi nelíbilo její nové manželství. Lejla se před třemi lety potkala s podnikatelem, za něhož se nedávno provdala.

Ovšem vztah s ním začala ještě předtím, než se rozvedla se svým exmanželem. S prvním manželem se údajně měli rozejít kvůli tomu, že bral drogy a Lejlu bil. Lejla již vychovávala dvě děti, které měl její nový partner přijmout a finančně je podporovat. Poté, co Munira policie zadržela, se k vraždě přiznal a strážcům zákona řekl, že jeho sestra dostala, co si zasloužila.

VIDEO: Hostem pořadu Blesk Podcast byl advokát a bývalý kriminalista Josef Doucha.

Video  Exkriminalista Doucha popsal práci vyšetřovatelů na místě činu  - Jiří Marek
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání