Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Nabourala na Písecku forda i mustanga, ale jela dál? Třetí srážku už žena (†35) nepřežila

Při nehodě na Písecku zahynula řidička.
Při nehodě na Písecku zahynula řidička.  (Autor: Policie ČR)
Autor: Vlaďka Hradská, ČTK - 
13. prosince 2020
19:06

Tři nehody zavinila podle všeho odpoledne řidička (+35) vozu Citröen na Písecku. Poslední se jí stala osudnou. „V Milevsku narazila do zaparkovaného fordu, pak při nedobrždění nabourala vůz Mustang. Nezastavila, po chvíli vjela do protisměru a střetla se s vozem Škoda. Náraz nepřežila,“ popsala policistka Štěpánka Schwarzová. Není jasné, zda řidička nebyla pod vlivem drog či alkoholu.

Žena, která při nehodě zemřela, ze všeho nejdříve měla zavinit dvě havárie. Nejprve v Milevsku narazila do zaparkovaného vozidla, pak zezadu při nedobrždění nabourala do jiného auta. „Místo aby u nehod zastavila, pokračovala v jízdě po silnici I/19 ve směru na obec Hrejkovice,“ řekla mluvčí a pokračovala líčením toho, co následovalo.

„V zatáčce přejela z dosud nezjištěných příčin do protisměru a střetla se zde čelně s vozidlem značky Škoda, které řídila čtyřiašedesátiletá žena. Po střetu zemřela žena, která pravděpodobně nehodu zavinila. Starší řidička byla se zraněním převezena do nemocnice," uvedla rovněž Schwarzová.

„Přesné příčiny a okolnosti tragické nehody jsou předmětem šetření píseckých dopravních policistů. Na základě dosud zjištěných informací není vyloučeno, že byla mladá řidička pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek,“ uzavřela mluvčí.

Jak řídí známé osobnostii? Přesvědčte se sami!

 

 

AIiAIice ( 21. ledna 2021 22:07 )

Kdyby Forda, ale forda. No ale zase o Forda Mustanga se nezabila o druhýho Forda ??? se nezabila, až Škúdka jí uhádla.

alzbeta59 ( 14. prosince 2020 02:04 )

je to smutne, ale o jednoho nebezpecneho ridice mene

delviar ( 13. prosince 2020 22:14 )

Hlavné,že se nikomu nic nestalo!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání