Úterý 26. leden 2021
Svátek slaví Zora, zítra Ingrid
Oblačno, sněžení 1°C

Máma (26) utopila své dvě dcery (†1 a †2 měs.): Jejich orgány jsou cenné, měla říci po vraždě

Autor: rc, jel - 
25. listopadu 2020
19:37

Z vraždy vlastních dětí je obviněna máma Amanda Jeffersonová. Šestadvacetiletá žena měla své dcerky Rose Singeltonovou (†1) a její sestřičku Lily (†2 měs.) utopit. Tělíčka děvčátek našel doma v Las Vegas bezvládná jejich otec Jaykwon Singleton. Jeho přítelkyně mu měla říci, že jejich orgány jsou příliš cenné! Skončila před soudem a na pozorování na psychiatrii.

Šokující případ vyšetřuje policie v Las Vegas ve Spojených státech. Otec Jaykwon Singleton se v pátek 6. 11. vrátil domů a našel své dvě malé dcerky mrtvé. Sestry Rose, které byl rok, a Lily, jíž byly pouhé dva měsíce, měla zavraždit jejich máma Amanda Jeffersonová.

Tělíčka děvčátek našel jejich otec položené na sobě na houpačce. Muž okamžitě volal na bezpečnostní linku, v níž podle informací britského deníku Daily Star, dispečer mohl slyšet: „Co jsi to udělala?“ a posléze se v telefonu ozval ženský hlas: „Utopila je.“

Singleton vypověděl, že posléze co přišel domů, na něj Amanda ukazovala, ať je zticha. Navíc měla poznamenat, že lidské orgány jsou velice cenné. Zdrcený otec uvedl, že se jeho přítelkyně chovala poslední dobou zvláštně. Údajně vedla řeči o „oltářním duchovním světě“.

Poté, co ženu odvedla policie, aby ji vyslechla, měla strážníkům říci, že nemá žádné děti a ani přítele. Pak tvrdila, že se zřejmě někdo vkradl do jejího bytu a všechno na ni narafičil. Žena čelí obvinění z vraždy, policii měla říct, že celou věc na ni nastražili.

První soudní slyšení s obviněnou proběhlo ve středu. Soudce nařídil, aby bylo vyšetřeno duševní zdraví Jeffersonové. Znamená to, že její stav posoudí dva lékaři, kteří předloží výsledky jinému soudci. Pokud oba doktoři shledali, že nemůže být souzena, byla by umístěna do psychiatrické léčebny s nejvyšší ostrahou.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud