Neděle 25. říjen 2020
Svátek slaví Beáta, zítra Erik
Polojasno 14°C

Pasažérku probudilo při nočním letu něco teplého: Pak zjistila, že na ni močí známý pastor

Autor: ran - 
16. října 2020
21:28

To se takhle probudíte v letadle a močí na vás ctihodný pastor. Zážitek, který by si nepřál zažít asi nikdo. Ale Alicii Beverlyovou skutečně potkal. Žena se už sice převlékla do suchého a čistého, ale od onoho nočního letu se nemůže zbavit nepříjemných pocitů mezi lidmi. A vůbec jí nepomáhá, že prý za vše mohou jenom prášky na spaní! 

Bylo to toho 15. října drsné probuzení. Alicia Beverlyová právě podřimovala během nočního letu z Las Vegas do Detroitu, když ji ze sna vytrhl zvláštní teplý pocit, který už dlouho nezažila (asi tak od té doby, co se přestala počůrávat). Jak tak zvedla hlavu ze svého pohodlně rozvaleného sedadla, viděla nad sebou přirození jistého muže, který na ni beze všeho močil.

„Vyskočila jsem a začala křičet na celé kolo. Všechny v letadle to probudilo,“ popsala zážitek Alicia televiznímu kanálu WJBK společnosti Fox 2. Zdálo se ovšem, že svým vřískotem probudila i močícího pasažéra. „Pak jsem se na něj podívala, a zakřičela jsem ‚Tenhle chlap mě poch**l!‘ A on se začal celý třást,“ řekla Alicia televizním divákům. 

Protože nevěděla, co se děje, byla v tu chvíli moc ráda za to, že velmi obtížného spolucestujícího zpacifikoval přítomný policista mimo službu, který shodou okolností také letadlem cestoval. Ačkoli už ženě nic nehrozilo, zbytek letu pro ni příjemný nebyl. Musela v promočeném oblečení čpícím cizí odpadní kapalinou prosedět dalších sedm hodin, než letadlo dosedlo v cílové destinaci.

Jak se televizi den po události svěřila, Alicia od nepříjemného zážitku spala jen čtyři hodiny a stále se nemůže zbavit velké úzkosti, která na ni kvůli incidentu dolehla. Muž se ukázal být známým pastorem ze Severní Karolíny, jeho jméno ale nebylo zveřejněno. Zkrat, kterého se při nočním letu dopustil, údajně zapříčinily špatně účinkující prášky na spaní. 

frantacizek ( 17. října 2020 05:13 )

benice ( 17. října 2020 00:10 )

je me ji lito, probudit se do takove situace...
ALE, ten let trva maximalne 3 hodiny a 45 minut nostop, ne 7 hodin jak je psano...tak zase vlastni doplnek autora v prekladu clanku?

Picsaba ( 16. října 2020 23:17 )

Co flanďák to prasák

bassreflex ( 16. října 2020 22:13 )

NEGŘI

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud