Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

Táta mě znásilňoval holí, říká dívka z nechvalně proslulé incestní rodiny

Autor: shp - 
12. srpna 2020
12:40

Prožila si hotové peklo, na které nikdy nezapomene. Dívenka známá pod pseudonymem Nadia Coltová (14), kterou v roce 2012 odebraly úřady nechvalně proslulé incestní rodině z Austrálie, vypověděla, jak ji její otec znásilňoval tyčí. Její tvrzení nyní řeší soud.

Nadia byla jedním ze členů incestní rodiny Coltových, které zachránili policisté před osmi lety z domácího vězení. Mnoho nezletilých a dětí žilo v Novém Jižním Walesu v nesnesitelných a odporných podmínkách. Jejich domovem byly karavany a stany plné výkalů a špíny. Soud v Sydney nyní probírá prohlášení Nadie.

Detailní popis znásilňování

Dívka řekla v roce 2012, že ji její otec, který je známý pod pseudonymem Charlie Colt, sexuálně zneužíval malou a úzkou tyčí, kterou schovával v batohu se zbraněmi ve stanu, kde spala s ním a se svou matkou. Prokurátorka Katharine Jeffreysová v síni připomněla, že dívenka podala jasnou výpověď, kde detailně popsala, jaké hrůzy jí byly prováděny.

A to přesto, že její jazykové dovednosti byly chabé. Neměla totiž žádný kontakt s okolním světem. „Když byla výslovně tázána, kam hůl přišla, odpověděla, že ‚do jejích šatů a zezadu do zadku',“ uvedla Jeffreysová. Coltův právník Paul Hogan uvedl, že Nadia v loňské výpovědi řekla, že je příliš zostuzená, aby popsala na videu, co se jí stalo.

Loni prý pravdu zatajila

Zpochybnil tak její důvěryhodnost a paměť. „Při pohledu na její spolehlivost, upřímnost a přesnost, je politováníhodné, že v roce 2019, kdy věděla, že má povinnost říct pravdu, neřekla soudu pravdu o stavu své paměti,“ řekl Hogan. Charlie Colt trvá na svém, že je ze znásilňování nezletilých a incestu nevinný. V roce 2012 bylo osvobozeno 40 dětí Coltových, z nichž byly mnohé deformované. Soud i nadále pokračuje.

Další videa
Články odjinud