Neděle 29. listopad 2020
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno 2°C

Modelka si spokojeně jedla v luxusní restauraci, na ranveji na ni čekalo letadlo plné lidí

Autor: ran - 
26. října 2020
16:30

Modelka a influencerka Ruby nastoupila pozdě do letadla, protože si mimo letištní budovu dávala se svým spolucestujícím ústřice v luxusní restauraci. Posádka ji musela shánět po telefonu. Ostatní pasažéři jí to dali „sežrat“, při jejím příchodu do letadla na ni pokřikovali a utahovali si z ní. Modelku mrzí, že ji teď všichni považují jenom za hloupou husu...   

Modelka Ruby Tuesday Matthewsová, která se ve velké míře realizuje na svém instagramovém účtu, mířila toho dne letadlem z australského New South Walesu do Sydney. Stejně jako desítky dalších cestujících. Technická závada na letadle ale spoj zdržela, předpokládalo se, že odletí o 2,5 hodiny později, než bylo naplánováno. Závadu se ale podařilo odstranit mnohem dříve, než se původně myslelo, a let proto byl připraven k odletu už v 18.20 hodin, místo v 19.45.

Jenže Ruby si tou dobou pochutnávala v luxusní restauraci a nic netušila. Rozhodla se totiž, že než přes dvě hodiny čekat na letišti, raději se půjde posilnit mimo budovu letiště a počká na opravu letadla tam. Jak sama později napsala na svém profilu, neměla přes celý den nic jiného než „své ranní smoothie“, tak měla hlad.

Později se hájila, že pokyn z letištního ampliónu k tomu, aby lidé ze zpožděného letu neopouštěli budovu a vyčkali na místě, přeslechla. Prý není žádná „dubová palice“ a vůči lidem má respekt. Její spolupasažéři jí ale nemohli přijít na jméno.

To, že zatímco ostatní spořádaně čekali na další pokyny, ona se ládovala mořskými plody, se mezi nimi rozkřiklo rychlostí blesku. Zjistit to ani nebylo tak těžké. Modelka se totiž svojí večeří na sociální síti pochlubila ještě z restaurace. Když konečně po půlhodině čekání dorazila na palubu, lidé na ni pokřikovali „tak jak sis užila ústřice“, „supr chvíle na instáč, jen co je pravda!“ a další věci.

Na další let si vysloužila i přezdívky jako „privilegovaná“ nebo „vipka“, které se jí od té doby drží. Ona sama si z „kauzy“ dělá na svém profilu legraci. Pojmenovala ji „oystergate“ (oyster, anglicky ústřice) a začala zveřejňovat jeden příspěvek za druhým, kde ona nebo její blízcí pojídají ústřice - ona a ústřice, dceruška a ústřice, přátelé a ústřice...  Modelka, influencerka a matka dvou dětí také tvrdí, že někteří pasažéři přišli ještě později než ona, a že tedy za 30minutové zpoždění letu vlastně ani nemůže. 

frantacizek ( 26. října 2020 19:49 )

konkrétně tohle jídlo ji navíc může prohnat ještě na pár hodin strávených na WC, a to bych neodletěl nikdy..

frantacizek ( 26. října 2020 17:54 )

já bych jako pilot nepočkal, může letět dalším

ehrenfried ( 26. října 2020 16:56 )

Letet z NSW do Sydney je podobna pitomost, jako z Ceska do Prahy....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud