Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Muž (†44) zastřelil manželku (†35), tři malé děti a psa. Pak obrátil zbraň proti sobě

Autor: ran - 
3. srpna 2020
05:13

Manželku, tři děti a nakonec i sebe zastřelil John Nelson (†44) z Ohia. Podle slov příbuzných a kamarádů rodina mezi sebou neměla sebemenší problémy, všichni jsou proto v naprostém šoku. Sousedé ale prozradili, že všechno nebylo tak idylické, jak by se mohlo zdát. I oni ovšem sérii výstřelů posoudili jen jako rány ohňostroje a křik dětí jako nevinné výskání. 

John Nelson (†44) v roce 2017 na svůj profil na sociálních sítích k fotce své rodiny rozněžněle napsal, že rodina pro něj znamená život a že díky ní doceňuje všechny „ty malé věci“, pro něž stojí za to žít. O tři roky později všechny postřílel.

Zavraždil manželku Robin (†35), své tři děti Gavina (†12), Brianna (†10) a Liama (†6) i rodinného psa. Nakonec zbraň obrátil proti sobě a zemřel také. Na tragédii se přišlo ve středu ráno, když se Nelson nedostavil do práce - k masakru došlo den předtím vpodvečer. Sousedé kolem 17. hodiny sice slyšeli hlasité rány a křik jednotlivých členů rodiny, ale mysleli si, že jen odpalují ohňostroj.

Příbuzní netuší, sousedé už měsíce ano

Příbuzní o rodině podle zpráv News5Cleveland nemohou říct nic neobvyklého, mluví o ní jako o „typické“ a dodávají, že měli pořád co na práci - děti chodily na baseball, volejbal, fotbal i balet. „Nelson pro rodinu do budoucna plánoval spoustu věcí. Chtěli se odsud odstěhovat a pořídit si domeček na venkově... Co se stalo, nedává absolutně žádný smysl,“ řekl Nelsonův bratranec Ben Runyon. „Žil tu celý život, pracoval v nedaleké továrně na plastové tašky. Manželka byla zdravotní sestra,“ doplnil.

Všichni příbuzní, známí a přátelé jsou v šoku, nebyly prý nejmenší indicie, že se něco takového může stát. Na rozdíl od nich, kteří si žádných problémů u Nelsonových nevšimli, však všímaví sousedé uvedli, že u nich už několik měsíců probíhaly divoké hádky.

abcdefghijkl ( 3. srpna 2020 13:36 )

Tady je jasně vidět, jak se v médiích manipuluje. Proč Plesku nenapíšeš "Muž (+44) v USA zastřelil..."? Takto to vypadá, že to bylo u nás, ale to byl záměr, že jo? Manipulátoři!!!

zwil ( 3. srpna 2020 10:12 )

Bože, to v těch hlavách máte nas.r.ano? Když už kopírujete sr.a.cky odjinud, tak ať to aspoň dává smysl. Brianna je dívčí jméno, takže picl Briannu, když už...

thomasino18 ( 3. srpna 2020 09:07 )

Přeskočilo mu z těch hambáčů ze šílených krav

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud