Do nemocnice už to nestihla a porodila na parkovišti: Ženu při tom natočili na video!

Autor: ran - 
30. června 2020
14:37

Susan si přála přirozený porod, dopřán jí by měrou vrchovatou! Jen místo pohodlné vany plné konejšivé vody na ni „zbyl“ jen tvrdý asfalt na parkovišti přímo před porodním centrem! Profesionální práce porodní asistentky, která bleskurychle zareagovala na volání rodičky, ale vše zachránila. Neuvěřitelnou událost natočila bezpečnostní kamera!    

Na Susan Andersonovou z města Coral Springs na Floridě přišly 19. června porodní bolesti. A protože je přívrženkyní přirozených porodů, sedla s manželem do auta a jela do porodního centra, kde se chystala porodit do vody. Její malá Julia ale s příchodem na svět už nemínila otálet.  

Nastávající maminka dobře věděla, do čeho jde. Jedno dítě už na svět ve stejném zařízení přivedla. Pro své druhé miminko plánovala, že je přivítá ve vaně plné příjemně teplé vody. Ale jen co pár vystoupil před budovou z auta, dítě si řeklo, že čekat nebude, že chce ven hned!

Dítě vypadlo rovnou ze šortek! 

„Už v autě říkám manželovi, že asi budu muset zatlačit... Ale doufala jsem a věřila, že to do vany stihnu. No, holt to Julia chtěla jinak“, vyprávěla později televizní stanici WPLG Local 10 šťastná máma.    

Na Susanin křik z centra zareagovala porodní asistentka Sandra Lovainová a okamžitě vyběhla pomoct. Klekla si ke stojící Susan na tvrdou zem a zkušenými chvaty zachytila novorozeně přímo nad asfaltem. Susan zakřičela, zatlačila a holčička byla venku. Vyklouzla z nohavičky Susaniných šortek raz dva!

Video zachytilo i dva policisty, kteří se zmateně ochomýtají kolem. Původně přispěchali, když zaslechli řev nastávající maminky, ale na místě si uvědomili, že tady nebudou moc platní. Asistentka Sandra je ještě v běhu se smíchem uklidňovala, že „to je v pohodě, nic se neděje, paní jenom bude rodit“. Policisté situaci alespoň zpovzdálí „kontrolovali“, nic jiného jim ostatně ani nezbylo.

Asistentka dítě hned mamince vtiskla do náruče a spolu s manželem ji opatrně dovedla do budovy centra, kde se o ni dál postarali jako o každou jinou. Sandra později prozradila, že už sice u pár „bláznivých“ porodů byla, ale takovéto vzrušení zažila i ona poprvé. 

V porodním centru se pobavili!

Po bleskovém porodu a ukázkovém „zásahu“ asistentky jsou nyní maminka i novorozená holčička zdravé a v pořádku. Samotná majitelka centra porod označila za jeden z těch, na které u nich určitě nikdy nezapomenou. Nejvíc ji prý pobavilo, jak jejich asistentka zvládla samotný porod a ještě cestou mezi řečí uklidňovala bezradné strážce pořádku!

„Děti se občas prostě rodí rychle. A to vy musíte být taky. Rychlí. Nasadit rukavice, nic neřešit a prostě okamžitě jít,“ říká k celé záležitosti skromně „hrdinka“ a pravá profesionálka Sandra.

Citronel ( 30. června 2020 15:09 )

Já když vidim uhrovitou tlustou almaru, jak žmoulá ruku tomu svému debílkovi co u toho musí být, ještě na něj z centimetru funí a řve, pak z ní vyteče ten bordel, blána i s miminem, tak se divim tomu zvrhlíkovi, že na ní ještě vleze. To je zvrácenost, to se nedá okecat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud