Šokující foto po smrti krásné milionářky Anastázie: Otec se pustil do jejího přítele!

Autor: jel - 
29. června 2020
14:30

Celý svět zasáhla tragická nehoda mladé milionářky Anastázie, která byla jako blogerka známá pod pseudonymem Anastázie Tropitsel. Na svém instagramu měla přes milion fanoušků a ti nyní truchlí nad její smrtí. Minulý týden totiž havarovala na motorce na Bali a na místě zemřela. Poslední video, které zveřejnila před smrtí, bylo právě s nešťastnou motorkou. Otec ze smrti mladé dívky obviňuje jejího přítele Viktora (30), který se měl prý dokonce snažit mladou krásku obrat o peníze.

Mladá kráska jela na motorce Kawasaki Ninja, kterou si koupila přednedávnem. Ještě chvíli před smrtí navíc přidala na svůj profil krátké video, právě se zmíněnou motorkou. Podle všeho se však na motorce teprve učila jezdit. Instruktorem byl její přítel Viktor Majdanovič (30), který na svém instagramovém profilu tvrdí, že má dvanáctiletou praxi a řídit motorku naučil přes 2000 lidí. Fanoušci mladé blogerky si však myslí, že za smrt nese vinu on. 

Video Poslední video, které mladá milionářka zveřejnila před svou smrtí. - Instagram

Krátce po tragické smrti dívky se také objevilo hrůzné video z místa nehody, na němž je vidět tělo krásné milionářky, u něhož klečí její přítel v slzách! Ten jel údajně během nehody vedle dívky a celou událost popsal na sociální síti. „Moje milovaná dívka už není mezi námi. Jela asi 80–100 km/h po hlavní silnici, kde tak jezdí všichni. Jezdila velmi opatrně, její motorka se však začala třást,“ popsal na svém instagramu. 

Během několika hodin se na jeho adresu sesypalo neuvěřitelné množství rozhořčených komentářů. Fanoušci si totiž myslí, že za smrt jejich milované blogerky může on! „Nepotřebuji být expert, aby mi došlo, že 49,4kilová dívka a 168kilová motorka je opravdu špatný nápad,“ napsala jedna z uživatelek instagramu. Podobný názor zastává také otec dívky, Andrej.

Ten prý Viktora neviní jenom ze smrti své dcery, ale také z toho, že ji chtěl obrat o všechny peníze! Podle serveru Kompas.com pan Andrej tvrdí, že Viktor nutil mladičkou Nasťu, aby mu posílala obrovské částky peněz. Na jednom z fanouškovských instagramů se také objevil text, který by měl být přímo od zdrceného tatínka. „Svými praktikami už ublížil pěti lidem. Je na něj podáno spoustu žalob. Byl dokonce zatčen a absolvoval kurz pro úpravu chování,“ stojí v textu.

MrdejLachtanaDoUcha ( 1. července 2020 21:16 )

Namachrovaná čuza. A teď je tuhá.

MrdejLachtanaDoUcha ( 1. července 2020 12:34 )

Přesně. Škoda mladé holky. Takových pér ještě mohla vykouřit.

panchovilla ( 30. června 2020 11:56 )

Neříkám že tuhle instagramovou kulturu nějak uznávám,ale cynicky si dělat srandu,že někdo umřel,to je docela hnus.

dusor ( 30. června 2020 09:33 )

Tato sa chváli , že urobil debilnú dceru , bez názoru , ktorú každý odrbká .....

dusor ( 30. června 2020 09:32 )

Veď Marfuša , podľa ruských mužikov , krasavica !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud