Jako Locika z pohádky Na vlásku: Polka má vlasy dlouhé 1,5 metru!

Autor: rc - 
29. června 2020
10:18

Malgorzata Kulczyková už pět let nenavštívila kadeřníka. Její dlouhé lokny dosahují délky až 1,5 metru! Čtyřiatřicetiletá žena fotografie svých vlasů přidává na sociální síť instagram, kde ji sleduje až 10 tisíc lidí, kteří jsou jejími vlasy okouzleni. Ovšem najdou se i tací, kteří ji kritizují, že jsou její vlasy příliš dlouhé. Rodačka z Polska si však s kritikou příliš hlavu neláme a říká, že jí lidé akorát závidí.

Malgorzata Kulczyková vypadá jako princezna Locika z pohádky Na vlásku. Čtyřiatřicetiletá žena žijící v Londýně už pět let nebyla u kadeřníka. O své dlouhé lokny se stará doma. Rodačka z Polska je přírodní blondýnka, ovšem večer si do vlasů vtírá doma připravené sérum, které se skládá z řady olejů a nechává ho na svých vlasech půl hodiny před sprchováním. Díky němu vlasy dostanou červený nádech.

Locika v pohádce nechávala své nekonečně dlouhé vlasy spouštět z věže, aby za ní mohl princ vyšplhat. Malgorzatiny vlasy sice nedosahují délky, aby je mohla spouštět z oken bytu, ovšem jsou dlouhé 1,5 metrů!

Video Žena (34) má vlasy jako Locika z pohádky Na vlásku: Lokny má dlouhé 1,5 metrů! - Instagram

Fotky svých krásných vlasů publikuje na sociálních sítích od roku 2016 a lidé jsou z nich v šoku. „Muži nemohou uvěřit, že jsou skutečné. Říkají, že jsou nádherné, impozantní a ženské. Někteří se do mě kvůli nim dokonce zamilovali!“ řekla pro britský deník Daily Mail s tím, že se však najdou i tací, kterým se její vlasy nelíbí. „Lidé umí být závistiví. Jednou se stal takový incident s kolegyní, která říkala, že jsou mé vlasy příliš dlouhé a že bych je měla ostříhat. Řekla, že s nimi pravděpodobně strávím mnoho času. Ale za chvíli změnila názor, a dokonce se rozhodla, že si nechá narůst vlasy,“ dodala s tím, že její vlasy nevyžadují tolik péče a času.

„Trpělivost je nejdůležitější věc. Starost o vaše tělo, zdravá strava, pitný režim, cvičení a vyvarovat se stresu. Moje vlasy tolik neovlivňují můj život. Myju si vlasy třikrát týdně a denně nosím jiný styl vlasů – culík, cop nebo drdol. Používám přírodní produkty – všechno s kokosovým olejem. Ten je můj neoblíbenější,“ dodala.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud