Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Oblačno, déšť 19°C

Koronaparty na pláži? Studenti ignorují doporučení ohledně koronaviru!

Autor: jel - 
20. března 2020
05:15

V Americe začaly jarní prázdniny a američtí vysokoškoláci zcela ignorují veškerá doporučení, která mohou zpomalit extrémně rychlé šíření nebezpečné nákazy. Studenti pořádají večírky a vyráží na pláže.

V pondělí prezident Donald Trump varoval občany, aby se příliš neshromažďovali, a snížili tak riziko šíření koronaviru, který si v USA zatím vyžádal 93 obětí. Lidem bylo důrazně doporučeno, aby se vyvarovali setkání více jak 10 osob a aby nejedli v barech a restauracích.

Někteří studenti však podobná doporučení zkrátka ignorují, jak ukazují fotky z pláží na Floridě, na nichž lidé ve velkých skupinách plavou či si jinak užívají volna. Brady Sluder, student z Ohia, řekl pro agenturu Reuters: „Když chytnu koronu, tak chytnu koronu, nezastaví mě to před tím, abych si užil párty.

Na Floridě, kam často studenti na jarní prázdniny vyráží, je přitom evidováno již 192 případů nákazy koronavirem a od pondělí platí nařízení, podle něhož musí být bary a restaurace zavřené už v pět hodin. Studenti se však zjevně domnívají, že situace není vážná a jsou naštvaní, že mají zkažené prázdniny: „To, co dělají, je špatné, chceme vrátit peníze. Ten virus není tak vážná věc," myslí si Atlantis Walker.

 

Zamyslete_se_uz ( 20. března 2020 17:47 )

Zlatá slova!
Kéž by podobny sobci vychcipali!

berlin71 ( 20. března 2020 17:39 )

Poradne zmlatit pendrekem to je pro ne jedina zachrana . V nemecku jsou ti parchanti to same.Mlada generace je tu hodne bezohledna kez by vychcipali kdyz jsou tak bezohledni!!!!!!

sebr ( 20. března 2020 08:53 )

Doufám, že covir se na těch blbech pořádně vyřádí a bude je léčba stát tolik peněz, že většina z nich se nevrátí do škamen a půjde umývat nádobí. V horším případě pod drn!

nikolaev ( 20. března 2020 08:07 )

jen dobře konečně vychcípá zlo!!

Amant ( 20. března 2020 07:45 )

Ono je známé, že v USA je to samý idio.t! Až ten co chce vrátit peníze bude ležet na smrtelné posteli, tak si možná vzpomene jestli mu to stálo za to, když tam některou za rohem klatil a říkal, že virus není tak vážný.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa