Sobotní rodinné odpoledne jako malované si udělala Simona Krainová s manželem Karlem Vágnerem mladším (44) a jejich dvěma syny Maxem (9) a Brunem (7), když vyrazili na luxusní soukromou projížďku lodí po Vltavě, kde nechyběl nejen honosný personál a občerstvení se šampaňským, ale také zvířecí kamarád, jímž se rodinka pochlubila. „Max, Bruno, Bibi“ napsala modelka k fotce jejích dětí s malinkou fenkou v luxusní tašce s monogramem Louis Vuitton.

Drobný psík se zvláštním zbarvením, patrně čivava, s roztomile vystrčeným jazýčkem z tlamy většinu Simoniných fanoušků naprosto odrovnal. „Jééé, vy máte psí holčičku,“ rozplývala se například jedna ze sledujících, mnoho dalších se připojilo s vyjádřením, že jméno Bibiana, zkráceně Bibi, také nese jejich pejsek, případně dokonce ratolesti. Jak už to ale bývá, opět se našel i někdo, kdo nekomentoval psího mazlíčka, ale méně podstatné detaily kolem. A to tašku, ve které synové Simony Krainové fenku nesli.

„Taková taška na psa, jo?“ musela si rýpnout jedna žena, že se pejsek nese v kousku z návrhářské dílny Louise Vuittona v hodnotě nejedné desítky tisíc korun. A pod jejím komentářem se dle očekávání strhla hned diskuze. „Závidíte pejskovi tašku, jo? Takový stvoření si to jenom a jenom zaslouží,“ zastala se Bibi a Simony zároveň další fanynka. „Ano a co je za problém?“ odpověděla logicky Simona, ale další konfrontace se zatím nedočkala. Fanouškům už ale jaksi zapomněla osvětlit, že fenka čivavy není novým přírůstkem v jejich rodině, ale šestnáctiletá psí kamarádka stylisty Honzy Pokorného, který se spolu s ní přidal na výlet lodí.

VIDEO: Simona Krainová: Nechápu, že jsou moji synové ze stejného vrhu.

Video
délka: 02:43.57

Simona Krainová: Nechápu, že jsou moji synové ze stejného vrhu. Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
54 fotografií