Přestože se některým zdálo otevírání kadeřnických salonů v této koronavirem poznamenané době poněkud předčasné, našli se tací, co na zkušené kadeřníky a holiče čekali jako na smilování. „11.5., Den osvobození kadeřníků!“ vyhlásila pondělí tohoto týdne málem národním svátkem herečka Aňa Geislerová (44). Rusovláska, která se proslavila coby teenagerka ve filmech Jízda či Requiem pro panenku, se zároveň pochlubila novým, slušivým mikádem. Jedenáctý květen se podle ní stal rovněž dnem „poražených odrostů, roztřepených konečků, a dnem šťastných žen a mužů, kteří vydrželi a nevzali svou hlavu strojkem.“

Jedním z takových mužů byl například herec Lukáš Hejlík (40), autor slavné „gastromapy“. „Je to jak z Her bez hranic, taková bojovka, kdo byl po karanténě první u kadeřníka, vyhrál,“ vtipkoval na sociální síti usměvavý umělec, jenž v Ordinaci v růžové zahradě 2 zlomil nejedno dámské srdéčko. Jenže tam se honosil podstatně kratším ježkem, zatímco nyní nosí vlasy o dost delší. A ty jsou na úpravu o dost náročnější… „Kadeřnice měly roušky i štíty, nejvíc Star Trek. No, obdivuju je. Ale hlavně, že už je otevřeno,“ liboval si.

„To nám ty šikovné ruce chyběly!“ mnula si ruce také jeho kolegyně z Ordinace, herečka Dana Morávková (48), či Ester Geislerová (36), co naposledy zazářila na plátnech kin v romantické komedii LOVEní. Tu nový sestřih, alespoň podle fotek, co sdílela na instagramu, vysloveně roztancoval. „Vítejte zpět, kadeřnictví!“ jásala.

A radost měla i moderátorka Eva Decastelo (41), respektive její muž René (46). Eva se totiž po dlouhé době vrátila k barvě dost podobné, té své přirozené. Manžel prý drobné krásce při odchodu z domova naznačil, „že by uvítal návrat k něčemu, co si před 11ti lety vzal.“ Eva, která byla v nedávné době blondýnkou, rusovláskou i černovláskou, se mu rozhodla tohle přání splnit - a uznejte sami, jako brunetka vypadá naprosto báječně.

Do rukou odborníků se svěřila také modelka Simona Krainová (47), která se netají faktem, že si ke své dokonalosti tu a tam lehce vypomáhá na klinice estetické medicíny. „Milé dámy, karanténu máme za sebou a konečně se můžeme dát dohromady,“ oznámila slavnostně svým příznivcům a zároveň dodala, že už dokonce stihla podstoupit plazmalifting.

„Zas mám krásně hladkou a šťavnatou pleť, řasy doplněné a samozřejmě musím zmínit svou hřívu ze salonu, ta plnost a délka je prostě úžasná!“ pochlubila se novými napletenými vlásky až skoro do pasu. „Tak se hýčkejte, všichni si to zasloužíme,“ vyzvala své fanoušky – a v tom jí nelze odporovat. Ostatně jak jinak oslavit rozvolňování přísných vládních nařízení nežli návštěvou kosmetiky, ke svému zkrášlení a následně pivem někde na zahrádce?

VIDEO: Simona Krainová se estetické medicíně rozhodně nevyhýbá

Video
délka: 01:37.30

Simona Krainová se estetické medicíně rozhodně nevyhýbá Klinika Yes Visage

Fotogalerie
43 fotografií